WhoScored: Мудрик отримав найвищу оцінку за матч проти Ірландії

Збірна України зіграла внічию поєдинок 4-го туру Ліги націй у Лодзі

5379
4

14 червня збірна України зіграла внічию матч 4-го туру Ліги націй проти команди Ірландії (1:1). Домашній поєдинок синьо-жовтих відбувся у польській Лодзі на стадіоні ЛКС.

Рахунок для ірландців на 32-й хвилині відкрив Нейтан Коллінз. Артем Довбик зрівняв рахунок одразу після перерви, завершивши простріл Андрія Ярмоленка.

Україна лідирує у групі B1 Ліги націй (7 очок із 9). Далі йдуть: Шотландія (6 із 9), Ірландія (4 із 12), Вірменія (3 із 12).

Ліга націй, 4-й тур, Лодзь (Польща)

Україна – Ірландія – 1:1

Голи: Довбик, 47 – Коллінз, 32.

У синьо-жовтих Михайло Мудрик отримав найвищу оцінку (7.3) за матч проти Ірландії. У гостей відзначили Нейтана Коллінза, автора гола (8.6).