Динамо U-16 перемогло на турнірі в Іспанії, героєм став син Суркіса

Юнацька команда киян виступила на змаганнях у Барселоні

ФК Динамо Київ

Команда «Динамо» U-16 у найближчі два тижні перебуватиме у Барселоні.

Динамівці стали учасниками благодійних турнірів «Україна з нами».

Першого дня між собою зіграли три команди – Барселона», «Марсет» та «Динамо».

Відповідно до регламенту, за перемогу в кожному матчі командам нараховувалося по три очки, а за нічию – 2 бали. Після кожної гри, що тривала 40 хвилин без перерви, незалежно від її результату, проводилася серія пенальті, успіх якої дарував ще одне очко. Для перемоги у турнірі необхідно було набрати найбільшу кількість балів.

Першу гру юні динамівці виграли у «Марсета» з рахунком 1:0 і за пенальті – 3:2. Поєдинок із «Барселоною» теж завершився мінімальною перемогою киян, але за регламентом на команди чекала серія пенальті. У ній безперечним героєм був саме воротар. В'ячеслав Суркіс відбив два удари з 11-ти метрів, один з яких виконував син Патріка Клюйверта.