ФОТО. Синьо-жовта перемога у Дубліні. Найкращі моменти: Ірландія – Україна

Дивіться фотогалерею поєдинку 2-го туру Ліги націй

3789
5

Збірна України 8 червня вдало стартувала у Лізі націй, вигравши гостьовий матч у команди Ірландії (1:0).

Поєдинок 2-го туру проходив у Дубліні на стадіоні «Авіва». Олександр Петраков зробив ротацію в основному складі. Наприкінці першого тайму Тарас Качараба здалеку відправив мяч у сітку воріт, але VAR зафіксував офсайд

Єдиний гол у матчі забив Віктор Циганков на 48-й хвилині. Взяття воріт вийшло курйозним: після навісу з флангу зі штрафного ніхто не торкнувся м'яча у карному майданчику.

В іншому матчі групи Шотландія вдома перемогла Вірменію (2:0). Після двох турів у групі по 3 очки набрали Україна, Шотландія, Вірменія, а у Ірландії залікових балів нема. Однак одну гру 1-го туру між Шотландією та Україною перенесено на вересень.

(22)

Топ-10 ветеранів у віці 35+, які продовжують кар'єру в Європі
Футбол | 24 квітня 2024, 18:08 1

Для когось із них прийдешнє літо, ймовірно, принесе момент, коли доведеться попрощатися

Президент ПФЛ: «Долю поєдинку Хуст – Металург вирішить КДК»
Футбол | 25 квітня 2024, 13:04 1