Півтори години без електрики. Данія здобула важку перемогу над Австрією

Старт поєдинку Ліги націй у Відні був затриманий через проблеми з освітленням

928
0

У матчі 2-го туру Ліги націй Данія здобула важку виїзну перемогу над Австрією (2:1).

Старт поєдинку було затримано на 1,5 години через те, що на стадіоні «Ернст Хаппель» у Відні виникли проблеми з електрикою. Після їх усунення матч розпочався о 22:15 за місцевим часом (23:15 за Києвом) і завершився вже наступної доби.

Данці відкрили рахунок на 28-й хвилині зусиллями П'єра Хейб'єрга. Після перерви Ксавер Шлагер зрівняв рахунок, однак на 84-й хвилині Йєнс Стрюгер Ларсен забив другий гол для данців.

Данія захопила лідерство у групі (6 очок), у Австрії залишилося 3 бали. В іншому поєдинку групи Хорватія та Франція зіграли внічию (1:1) та набрали по 1 очку.