150 матчів Модрича. Хорватія та Франція зіграли у бойову нічию в Лізі націй

Адрієн Рабйо відкрив рахунок, а потім Андрей Крамарич відповів голом з пенальті

1330
0

6 червня відбувся центральний поєдинок групи A1 у другому турі Ліги націй.

Збірна Хорватії у Спліті на стадіоні «Полюд» приймала команду Франції. Це був рімейк фіналу чемпіонату світу 2018 року, коли виграли французи (4:2).

На початку другого тайму Адрієн Рабйо відкрив рахунок для французів, пробивши повз голкіпера після точної передачі на хід від Бен Йеддера.

На 83-й хвилині Андрей Крамарич відповів голом із пенальті. При цьому VAR розглядав епізод, у якому було порушення, та офсайду не виявив.

Цікаво, що капітан Лука Модрич провів 150 матч за збірну Хорватії, на честь чого на трибунах розгорнули величезний банер.

У підсумку зафіксовано нічию (1:1), і обидві команди набрали по одному очку після двох матчів.

Інший матч групи між Австрією та Данією (у яких по 3 очки після першого туру) розпочався із запізненням на 1,5 години через проблеми з електрикою на стадіоні.

Ліга націй A1

2-й тур, 6 червня, Спліт (Хорватія)

Хорватія  Франція  1:1

Голи: Крамарич, 83 (пен) – Рабьо, 52.

Хорватія: Лівакович, Барішич, Ерліч, Віда, Юранович, Майєр (Пашаліч, 63), Ковачич (Влашич, 79), Модрич (Сучич, 79), Брозович, Брекало (Оршич, 63), Будимир (Крамарич, 69).

Франція: Меньян, Павар, Кімпембе, Саліба, Дінь, Гендузі, Тчуамені (Камара, 62), Нкунку, Рабьо, Бен-Єддер (Грізманн, 62), Діабі (Клаусс, 79).

Футбол | 24 квітня 2024, 07:31 2

Тоні Кроос вважає, що Андреас Крістенсен притримував його під час забитого м'яча