Два голи за три хвилини. Італія та Німеччина розійшлися миром у Лізі націй

Лідерство у групі захопила Угорщина, яка сенсаційно перемогла Англію

1268
0

У суботу, 4 червня, у Болоньї на стадіоні «Ренато Даль'Ара» відбувся матч 1-го туру Ліги націй, в якому грали Італія та Німеччина.

Команди Роберто Манчіні та Ханса-Дітера Фліка провели малонасичений перший тайм. А ось у другій половині гри команди обмінялися забитими м'ячами на ігровому відрізку в 3 хвилини.

Спочатку відзначився італієць Лоренцо Пеллегріні, але дуже швидко для німців рахунок зрівняв Йозуа Кімміх. Зафіксовано нічию з рахунком 1:1.

Лідерство після 1-го туру в групі A3 захопила Угорщина, яка сенсаційно перемогла Англію (1:0).