Трилер у Нідерландах. У перехідному матчі за 12 хвилин відіграли 3 м'ячі!

«Ексельсіор» створив диво в матчі проти «Ден Хааг» і вийшов в Ередівізі

4645
0
Getty Images/Global Images Ukraine

У Нідерландах у плей-оф розіграно останню путівку в Ередівізі.

29 травня у фінальній парі другий матч проводили команди АДО «Ден Хааг» та «Ексельсіор». Перша гра 24 травня завершилася внічию (1:1), а ось поєдинок у відповідь був сповнений несподіванок.

Господарі поля вели з рахунком 3:0 до 78-ї хвилини і вже практично готувалися святкувати успіх. Проте гравці «Ексельсіора» були не згодні і зуміли відіграти 3 м'ячі за 12 хвилин, що залишилися – 3:3!

У додатковий час АДО «Ден Хааг» знову вийшов уперед, але «Ексельсіор» знову зрівняв рахунок (4:4).

Серія пенальті була надзвичайно нервовою. Команди здійснили по 10 ударів, і більше пощастило гостям (пен. 8:7).

Таким чином, здійснивши мегакамбек, «Ексельсіор» став володарем путівки в Ередівізі наступного сезону.

Чемпіонат Нідерландів. Перехідний турнір

Фінал. Матч-відповідь, 29 травня

АДО Ден Хааг – Ексельсіор – 4:4 (пен. 7:8) [перший матч – 1:1]

Голи: Верхейдт, 35, Пірес, 40, Стейн, 47, Комленович, 97 – Азаркан, 79, Німейєр, 83, Даллінга, 90+3, Якубі, 109.