Продовжуючи переглядати SPORT.UA, Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності
Україна. Прем'єр Ліга
| Оновлено 28 травня 2022, 08:21
10435
2

Вирішили, що футбол в Україні буде! Підсумки Загальних зборів учасників УПЛ

Перемовини щодо купівлі прав на трансляцію чемпіонату тривають

| Оновлено 28 травня 2022, 08:21
10435
2
Вирішили, що футбол в Україні буде! Підсумки Загальних зборів учасників УПЛ
УАФ

27 травня в приміщенні Будинку футболу в Києві відбулися Загальні збори учасників Української Прем’єр-ліги.

На Загальних зборах були присутні: Президент УАФ, член Виконкому УЄФА Андрій Павелко, перші віце-президенти УАФ: Вадим Костюченко, Анатолій Демьяненко, Олег Протасов, Олексій Михайличенко, представники всіх клубів УПЛ та клубів-претендентів з ПФЛ, виконавчий директор УПЛ Євген Дикий, Президент ПФЛ Олександр Каденко.

Головною темою на порядку денному була перспектива продовження чемпіонату України, обговорення можливих місць та дат проведення, а також формат турніру на майбутній сезон. Мала місце конструктивна дискусія, але всі клуби одностайно зійшлися в головному питанні: футболу в Україні – бути!

Остаточне рішення щодо формату чемпіонату, країни проведення та ігрового календаря буде прийнято за результатами роботи профільних робочих груп та консультацій із владою України та військовими адміністраціями. Такого ж висновку дійшли і в обговоренні подальших перспектив чемпіонату юнацьких команд.

Також на порядок денний було винесено питання щодо неможливості команд «Десна» та «Маріуполь» брати участь у наступному чемпіонаті України через зруйновану інфраструктуру та складну воєнну ситуацію в цих містах. Було вирішено закріпити за цими командами місця у Українській Прем’єр-лізі. Всі учасники зустрічі одноголосно підтримали цю ініціативу.

Виходячи зі складної ситуації в країні у зв'язку з воєнною агресією рф, на сезон 2022/23 буде розроблено і прийнято тимчасовий спеціальний регламент, який буде передбачати умови проведення змагань у ситуації, що склалася.

Під час проведення зборів також піднімалось питання тендеру медіа-прав УПЛ. Керівництво Ліги доповіло клубам, що перемовини щодо купівлі прав на трансляцію чемпіонату тривають, потенційні партнери продовжують виражати зацікавленість та відкриті для плідної співпраці на вигідних фінансових умовах. Більш детальні перемовини будуть продовжені після затвердження місця проведення та формату чемпіонату.

Джерело УПЛ
Оцініть матеріал
(132)
Повідомити про помилку

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl+Enter

ВАС ЗАЦІКАВИТЬ

Коментарі 2
Введіть коментар
Ви не авторизовані
Якщо ви хочете залишати коментарі, будь ласка, авторизуйтесь.
Standard
Важко навіть уявити подібного маразму. Тринькати мільйони доларів в третій країні на космічні зарплати і чужу інфраструктуру, коли студенти і діти збирають по нитці на армію.
Vlad Feyser
жесть просто... как такое в голову вообще приходит.. "единодушно" какой футбол вообще..