ВІДЕО. Внесок Зінченка величезний! Реакція Гвардіоли на неймовірний камбек

Схоже, це найкращий момент у кар'єрі головного тренера клубу з Манчестера

30129
0

Клуб «Манчестер Сіті» став чемпіоном Англії 2021/22, зробивши великий камбек в останньому турі.

Український захисник Олександр Зінченко вийшов на поле після перерви, замінивши Фернандіньо. За рахунку 0:2 Пеп Гвардіола пішов ва-банк, і «Ман Сіті» здійснив великий камбек в останній третині гри. Три м'ячі відправили у ворота клубу з Бірмінгема Ілкан Гюндоган (дубль) та Родрі.

Дивіться відеозапис прес-конференції Пепа після матчу Манчестер Сіті – Астон Вілла – 3:2.

Пеп Гвардіола: «Ми вже легенди. Ми виграли 4 з 5 розіграшів АПЛ, тому що наші хлопці особливі. Нас пам'ятатимуть. 4 перемоги у Прем'єр-лізі за 5 років – це найкраще досягнення у нашій кар'єрі.

Остання гра завжди особлива, дуже багато емоцій. Момент, коли ми забили перший гол, змінив усе. Я сказав їм, що це нормально, але з цим треба впоратися. Алекс Зінченко вийшов на заміну та багато чого дав нам у другому таймі. Його внесок величезний. Ми забили гол і здобули імпульс, а наші вболівальники зробили все інше.

Це була найкраща атмосфера, в якій я жив з того часу, як приїхав сюди. Тепер ми можемо разом відсвяткувати на вулицях Манчестера із сигарами та пивом».