Продовжуючи переглядати SPORT.UA, Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності
Схід
| Оновлено 23 травня 2022, 04:39
12698
17

Зеленський розповів, скільки українських захисників гине за один день

При цьому багато хто вже не помічає, що війна триває

| Оновлено 23 травня 2022, 04:39
12698
17
Зеленський розповів, скільки українських захисників гине за один день
screenshot

Президент України Володимир Зеленський заявив, що не розуміє тих чоловіків призовного віку, які хочуть виїхати за кордон, коли на Сході гине «від 50 до 100 людей на день».

Раніше було зареєстровано петицію про можливість чоловікам виїжджати з країни.

«Я не знаю, до кого має бути адресована ця петиція. Може, до мене. А можливо її варто адресувати батькам, які втратили своїх синів, котрі ціною життя захистили ту чи іншу область, те чи інше місто? І ви знаєте, що у більшості своїй не свої міста, де вони народились. 

Коли сьогодні, від 50 до 100 людей в день можуть гинути на найскладнішому напрямку, на Сході… Вони захищають нашу державу і нашу незалежність, про яку так всі говорять у світі. 

І коли до мене звертаються з такою петицією, щоб наші чоловіки під час воєнного стану могли поїхати з нашої держави, я вважаю, що це не зовсім до мене петиція.

Це якщо по-людськи. А по закону, у нас є певна кількість часу, щоб відповісти на будь-яку петицію», – сказав Зеленський.

Оцініть матеріал
(151)
Повідомити про помилку

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl+Enter

ВАС ЗАЦІКАВИТЬ

Коментарі 17
Введіть коментар
Ви не авторизовані
Якщо ви хочете залишати коментарі, будь ласка, авторизуйтесь.
Николай Оноприенко
всегда!, было, есть и будет ! бедный умирает за богатого ! 
Hg
Користувача заблоковано адміністрацією за порушення правил
Октавий Фландрийский
Что-то мне подсказывает, что не все так гладко в этом вопросе. За деньги можно выехать  кому угодно. У меня знакомая сейчас в Болгарии, с малолетними детьми, муж остался в в городе, пошел вместе с 75 летним отцом в тероборону, сейчас их должны  перевести на луганское направление. Так вот, в готеле, в котором она живет с детьми, из 300 человек, 250 молодые люди, на своих машинах, весь день на море, вечером в ресторанах города. А потом они вернуться назад и будут править теми, кто останется жив в этой мясорубке. И наш гарант прекрасно знает об этом, но как он может закрутить гайки на пунктах пропуска, если всю таможню "курирует" Арахамия??? Знающие люди говорят, что стоимость пересечь границу стоит сейчас до 10 тысяч вечно зеленых... 
marko2020
Так подожди, почему тогда футболисты выехали? И не надо рассказывать, что так больше пользы от них, если закон один для всех, то тогда возвращай их назад или давай другим желающим выехать. 
Владимир Коновалец
Щось здохло в лісі... Наш гарант спромігся перший раз за всю війну сказати правду про наші втрати.  А то люди слухають Арестовича  і думають, що тільки орківські танки горять та палають.  По всім законам війни, а статистика річ уперта, втрати особового складу  тіх, хто держе оборону - 1 до 4-6. Якщо наші кажуть, що вбили 30 тисяч орків, то наші втрати, в середньому повинні бути  близько 6 тисяч. і тільки військових, цівільних може бути в десятки або навіть  в сотні разів більше. Але це війна, і кожна воююча сторона буде приховувати свої втрати, це закономірно.
VikyKrasotulechka90
Користувача заблоковано адміністрацією за порушення правил