Українські борці здобули 11 медалей на міжнародному турнірі

Багатий урожай у перший змагальний день

246
0
obozrevatel.com

У суботу в Бухаресті були розіграні перші комплекти медалей міжнародного турніру з вільної боротьби Пірвулеску-Йорга. Українські борці у перший день змагань здобули три золоті, три срібні та п`ять бронзових медалей.

У ваговій категорії 57 кг перше місце посів Владислав Абрамов. Золоті медалі також здобули Микита Гончаров (65 кг) та Іван Семенов (70 кг).

Срібними призерами турніру стали Микита Абрамов (61 кг), Тимур Гудима (74 кг) та Олександр Мамрош (79 кг).

Треті місця посіли Юрій Вовк (61 кг), Микита Зубаль (65 кг), Вадим Танасійчук (70 кг), Вадим Цуркан (74 кг), і Алім Мєсувєтов (79 кг).

У неділю за золото будуть боротися Денис Сагалюк і Давид Мчелідзе, а Іван Приймаченко виступить у бронзовому фіналі. Також за медалі боротимуться Назар Дод, Володимир Дяченко та Альберт Єрмаков.