Воронін зіграв у матчі легенд Ліверпуля та Манчестер Юнайтед

Екс-форвард збірної України взяв участь у виставковому матчі легенд

15565
2

Андрій Воронін взяв участь у поєдинку легенд «Ліверпуля» та «Манчестер Юнайтед», який відбувся в суботу на «Олд Траффорд». 42-річний українець зіграв у першому таймі за «Ліверпуль», не зумівши відзначитись результативними діями. Поєдинок завершився перемогою «Ліверпуля» з рахунком 3:1. У складі переможців відзначилися Луїс Гарсія та Марк Гонсалес, який оформив дубль, а у господарів поля гол забив Дімітар Бербатов.

Склад «МЮ»: Ван дер Гау, Невілл, Стам, Єнсен, Євра, Поборський, Валенсія, Батт, Блумквіст, Бербатов, Саа

На заміну виходили: Форчун, Веббер, Пілкінгтон, О'Ші, Сільвестр та Браун.

Склад «Ліверпуля»: 1-й тайм: Дудек, Кварме, Каррагер, Ксав'є, Ауреліо, Пеннант, Діао, Ле Таллек, Родріс, Даунінг, Воронін

2-й тайм: Вестерфельд, Райт, Каррагер, Віньял, Енріке, Бенаюн, Гарсія, Сіссоко, Гонсалес, Понголле, Куйт.

A post shared by Voronin Andrey (@voroninandrey)

Андрій Воронін виступав за «Ліверпуль» у сезоні 2007/08, а також провів на «Енфілд Роуд» половину сезону 2009/10. Загалом на його рахунку 27 матчів за «Ліверпуль» у чемпіонаті Англії, в яких він забив 5 голів.