| Оновлено 21 травня 2022, 22:13
796
0

Жіноча збірна України U-21 поступилася Польщі у відборі на Євро

Сценарій вирішального матчу виявився схожим на той, як програли і наші чоловіки U-22

796
0
CEV

Слідом за чоловічою збірною України U-22, які, на жаль, не змогли посісти перше місце у своїй групі, сьогодні завершили свій відбірковий турнір до чемпіонату Європи з волейболу та жінки вікової категорії до 21 року. В польському місті Зелена Гура у вирішальному матчі групи В підопічні Юлії Якушевої зустрічалися із господарками майданчика.

Першу партію наші волейболістки провели дуже впевнено та з великою перевагою виграли у суперниць 25:16. Однак у другому сеті все вийшло з точністю навпаки. Тепер вже польська команда явно домінувала і, не зустрівши особливого опору, досягла успіху 13:25.

Третя партія була більш рівною, хоча до її середини польки лідирували, ведучи з різницею в три-чотири очки. Нашим дівчатам вдалося зрівняти рахунок 12:12, але знову місцева команда пішла вперед 14:17. Наприкінці сета українки наблизилися до польської збірної 18:20, але, на жаль, врятувати партію не вдалося – 19:25.

У четвертому сеті спочатку перевага була на боці наших суперниць, яких дуже активно підтримували місцеві вболівальники. Але гостям все ж таки вдалося зрівняти рахунок 16:16. А далі польська збірна знову пішла вперед 17:21 і не втратила свого 20:25.

Українки грали у такому складі: Ксенія Ратій (набрала 10 очок), Валерія Нудьга (11), Валерія Якушева (14), Анастасія Кучер (7), Анастасія Горбаченко (4), Марта Федік (2), Катерина Васильєва, Аліка Луценко ( обидві – ліберо) – стартовий. На заміну виходили: Катерина Гужва (0), Поліна Дзюба (3), Валентина Воротніченко (0).

Чемпіонат Європи. Жінки. U-21
Група В. Зелена Гура (Польща). 21 травня
Збірна України – Збірна Польщі

1:3 (25:16, 13:25, 19:25, 20:25)

У цій же групі сьогодні збірна Чехії перемогла Угорщину з рахунком 3:0.

Підсумкове становище команд групи В:

1. Польща 3 матчі, 9 очок
2. Україна 3, 5
3. Чехія 3, 4
4. Угорщина 3, 0

Збірна Польщі з першого місця вийшла до фінального турніру жіночого чемпіонату Європи U-21. Доля української команди вирішиться завтра, коли завершаться усі матчі в інших групах.

(6)

ВІДЕО. Брат зірки НБА Ніколи Йокича вдарив уболівальника на трибуні
Баскетбол | 24 квітня 2024, 09:59 2

Керівництво ліги проводить розслідування інциденту

У другому фінальному матчі італійської Суперліги переміг клуб із Монци
Волейбол | 21 квітня 2024, 19:12 0

В п'яти партіях волейболісти «Вєро Воллей» завдали поразки «Перуджі» Олега Плотницького