Жіноча збірна України U-19 зберегла місце у Лізі A чемпіонату Європи

1237
0
womensfootball.com.ua

У заключному поєдинку другого етапу відбору Євро-2022 WU-19 у Лізі А підопічні Валерія Паламарчука зіграли внічию з болгарками.

У попередніх матчах групи А4, змагання в якій приймає Австрія, українки програли Норвегії (0:5) та команді господарок (0:1). Тож у третьому поєдинку, який проходив у місті Бад-Вімсбах-Найдхартинг, збірна України боролася з Болгарією за збереження прописки в Лізі А.

На початку зустрічі суперниці завдали кількох небезпечних ударів, з якими впоралася Боклач. Натомість на 31-й хвилині Глущенко не реалізувала вихід сам на сам, а за деякий час вона ж ледь не закинула «за комірець» голкіперу. Під кінець першого тайму із хорошої позиції повз ціль пробила болгарка Дімітрова.

Протягом другої половини гри суперниці більше володіли ініціативою й частіше пробивали по воротах. Так, на 81-й хвилині Боклач по-справжньому виручила команду, відбивши удар Йорданової після виходу сам на сам.

Однак болгарки забити не зуміли, тож поєдинок завершився нульовою нічиєю. За загальною різницею м'ячів збірна України посіла третє місце у групі, тож у першому раунді ЧЄ-2022/23 виступатиме в Лізі А.

Болгарія – Україна – 0:0

Болгарія WU-19: Станєва, Найдєнова, Станкова, В. Іванова, Караіванова, Павлова, Сєргєєва, Парапунова, Дімітрова, Д. Іванова, Йорданова.

Україна WU-19: Боклач, Тян, Котик, Ольхова, Котовець, Левченко (Корнацька, 69), Талеб, Семків, Іванченко, Христюк, Глущенко.

Попередження: Д. Іванова, 25 – Тян, 45+1, Семків, 78.

Підсумкова таблиця

Сім переможців груп Ліги А за підсумками другого раунду (Англія, Іспанія, Італія, Німеччина, Норвегія, Франція, Швеція) приєднаються до господаря Євро, збірної Чехії, у фінальній стадії Євро-2022 WU-19, яка проходитиме з 27 червня до 9 липня. Жеребкування фінального турніру відбудеться 18 травня.