Ювентус – Лаціо – 2:2. Порятунок на останніх хвилинах. Відео голів та огляд

Цей матч став останнім для захисника Джорджо К'єлліні за «Юве»

1212
0

У матчі 37-го туру чемпіонату Італії «Ювентус» та «Лаціо» зіграли внічию з рахунком 2:2.

У «Ювентуса» у першому таймі голи забили Душан Влахович та Альваро Мората, проте гості зуміли врятувати матч. На 51-й хвилині автогол забив захисник «Юве» Алекс Сандро, а на останній 90+6 хвилині у «Лаціо» відзначився Сергей Мілінкович-Савич.

Цей матч став останнім для захисника Джорджо К'єлліні за «Юве». Його символічно замінили на 17-й хвилині за кількістю сезонів, які він зіграв за б'янконері.

«Юве» набрав 70 очок і посідає 4-те місце, а у «Лаціо» 63 очки та 5-та позиція.

Серія А. 37-й тур

Ювентус – Лаціо – 2:2

Голи: Влахович, 10, Мората, 36 – Алекс Сандро, 51 (автогол). Мілінкович-Савич, 90+6.

Ювентус: Перін, К'єлліні (де Лігт, 18), Алекс Сандро, Бонуччі, Локателлі (Пеллегріні, 62), Міретті, Влахович (Кін, 62), Мората (Аке, 62), Дібала (Палумбо, 79), Куадрадо, Бернардескі.

Лаціо: Стракоша, Габаррон, Ачербі, Луїс Альберто (Башич, 76), Дзакканьї, Мілінкович-Савич, Лаццарі (Раду, 84), Катальді (Лукас, 77), Марушич, Феліпе Андерсон, Кабрал (Педро, 52)

Попередження: Бернардескі, 45+2, Куадрадо, 68, Аке, 80 – Ачербі, 41, Мілінкович-Савич, 83, Габаррон, 90.

Суддя: Айрольді (Італія).