Команда Френка Лемпарда вела у рахунку, але катастрофічно програла повітря

12893
5

15 травня пройшов поєдинок 37-го туру Англійської Прем'єр-ліги, в якому «Евертон» удома програв «Брентфорду».

Український захисник Віталій Миколенко вийшов у основі «ірисок» та провів на полі весь матч. Українець запам'ятався тим, що в одному з епізодів побуцався із суперником Айваном Тоуні.

У «Евертона» відзначилися Кальверт-Льюїн та Рішарлісон. За «Брентфорд» голи забили Йоан Вісса та Ріко Генрі. Ще один гол у свої ворота забив захисник «Евертона» Шеймус Коулман.

Команді Френка Лемпарда потрібно було виграти, щоб зберегти прописку до еліти наступного сезону. Але вже на 18-й хвилині червону картку отримав захисник «Евертона» Джарред Брантвейт.

Ведучи у рахунку після першого тайму (2:1), господарі поля катастрофічно програли повітря у другій половині гри та поступилися (2:3). Питання виживання в еліті відкладено до наступних матчів.

АПЛ. 37-й тур

Евертон – Брентфорд – 2:3

Голи: Кальверт-Льюїн, 10, Рішарлісон, 45+2 (пен) – Колулман, 37 (Автогол), Вісса, 62, Генрі, 64.

Евертон: Пікфорд, Коулмен (Рондон, 84), Холгейт, Брантвейт, Миколенко, Андре Гомеш (Кенні, 72), Дукуре, Івобі, Калверт-Льюїн, Рішарлісон, Гордон (Грей, 72).

Брентфорд: Райя, Айєр (Дасілва, 59), Янссон, Соренсен (Янельт, 46), Генрі, Еріксен, Нергор, Йенсен, Тоуні, Вісса (Роерслев, 75), Мбемо.

Попередження: Соренсен, 10, Нергор, 27, Айєр, 40.

Вилучення: Брантвейт, 18, Рондон, 88.