«Флора»: 1. Паплавскіс, 27 (31. Номм, 46), Ліландер (26. Хуссар, 61), 3. Ліпп, 15. Тамм (24. Пюрг, 46), 25. Калласте, 28. Зоометс (6. Ярвісте, 83), 35. Поом, 74. Кураксін (29. Коскор, 61), 10. Міллер, 8. Оямаа (к), 11. Шаповалов.

Запасні: 4. Лукка, 38. Кіівіт, 9. Алліку.

«Динамо» Київ: 71. Бойко (к) (35. Нещерет, 46), 9. Кравченко (19. Малиш, 63), 6. Бурда (34. Дячук, 79), 73. Боль, 14. Вівчаренко, 44. Дубінчак (20. Блізніченко, 85), 8. Шепелєв, 18. Андрієвський, 99. Антюх (15. Царенко, 63), 28. В. Волошин (89. Бражко, 79), 17. Ванат.

Запасні: 1. Ігнатенко.

Стадіон: «А. Ле Кок Арена» (Таллін, Естонія).

МАТЧ ЗАКІНЧЕНО!

89 хв. Бражко потужно пробив із правого флангу з дальньої дистанції, проте спрямував м'яча в центр воріт.

88 хв. Немає загострення від Динамо цими хвилинами, але й суперники нікуди не квапляться.

85 хв. ЗАМІНИ В ДИНАМО КИЇВ. Блізніченко гратиме замість Дубінчака.

83 хв. ЗАМІНА В ФЛОРІ. Ярвісте вийшов на поле замість Зоометса.

81 хв. Тримає на власній половині м'яча Динамо цими хвилинами.

79 хв. ЗАМІНИ В ДИНАМО КИЇВ. Дячук гратиме замість Бурди, а Бражко замінив Волошина.

79 хв. МОМЕН! М'яч опускався за комірець голкіперу, після блокованого пострілу Дубінчака з центральної зони, але Номм парирував!

77 хв. Закручував у ворота Поом із кутового на правому фланзі, але Нещерет забрав на ближній стійці.

75 хв. Оямаа з лівого флангу штрафного прострілював на дальню, проте Поом на дальній стійці витиснув лише кутовий.

73 хв. Пас із правого флангу від Малиша Царенко не встиг замкнути в центрі штрафного.

71 хв. ГОСТРО! Простріл із правого флангу від Волошина у власні ворота коліном зрізав захисник, проте м'яч пройшов біля ближньої стійки!

68 хв. Дубінчак забіг під пас на хід на правий фланг штрафного, проте пас на нього пішов у офсайд.

65 хв. Простріл із правого флангу Нещерет перехопив, проте в нього одразу влетів суперник.

63 хв. ЗАМІНИ В ДИНАМО. Царенко замінив Антюха, а Малиш дограватиме замість Кравченка.

62 хв. ЗАМІНИ В ФЛОРИ. Коскор вийшов замість Кураскіна, а Хуссар замінив Ліландера.

60 хв. ГГГГГГГГГОООООООООООООООООООЛЛЛЛЛЛ! Шепелеєв зіграв на лівий фланг на Вівчаренка, а той бив у дальній, Номм парирував, проте на дальній порожні ворота вразив Ванат.

58 хв. Нещерет помилився з переведенням м'яча на лівий фланг захисту.

56 хв. Ванат не зміг влучити по м'ячу, замикаючи простріл Вівчаренка з лівого флангу в центрі штрафного!

54 хв. Вівчаренко з лівого флангу стріляв на дальню, проте ніхто не пішов замикати.

52 хв. Дубінчак скинув на Вівчаренка на лівий фланг чужих володінь, проте партнер був у офсайді.

50 хв. Штрафний розіграли на Волошина на лівий фланг штрафного, проте його простріл було блоковано.

49 хв. Збили з ніг Ваната на підступах до лівого флангу штрафного.

47 хв. ГОСТРО! Від коліна Боля полетів м'яч убік воріт, після подачі кутового з лівого флангу до центру штрафного!

46 хв. ЗАМІНА В ДИНАМО КИЇВ. Нещерет вийшов замість Бойка.

46 хв. ЗАМІНИ В ФЛОРІ. Пюрг гратиме в другому таймі в центрі захисту замість Тамма, а Номм вийшов у ворота замість Паплавскіса.

ДРУГИЙ ТАЙМ РОЗПОЧАВСЯ!

ПЕРШИЙ ТАЙМ ЗАВЕРШЕНО!

44 мин. ГОСТРО! Андрієвський виконав дальній постріл із правого флангу, а Паплавскіс забрав м'яча лише з другої спроби.

42 хв. ГГГГГГГГГОООООООООООООООЛЛЛЛЛЛ! Шепелєв виконав простріл від лицьової на лівому фланзі штрафного, а Бурда відгукнувся на дальній!

41 хв. У контратаці через лівий фланг Дубінчак не зміг віддати передачу у відповідь на Ваната до штрафного повз захисника.

41 хв. Бурда привіз кутовий на правому фланзі захисту невдалою передачею на Бойка.

39 хв. Вирізав передачу на лівий фланг атаки Поом, проте Кураскін м'яча зупинив невдало.

37 хв. У дотик Кравченко завершував подачу кутового з лівого флангу на ближній кут воротарського, проте спрямував м'яча на трибуни.

36 хв. Дубінчак потужно прострілив із лівого флангу, просте з ноги в Ваната м'яч зняв захисник.

34 хв. МОМЕНТ! Шепелєв завершив просування до центрального входу чужого штрафного пострілом упритул із лівою стійкою!

33 хв. ГОСТРО! Антюх із правого флангу зіграв поближче до штрафного на Волошина, а той пробив низом у ближній, проте голкіпер врятував.

31 хв. Антюх завершив дриблінг перед центральним входом до штрафного пострілом над воротами.

29 хв. До рук Бойка прийшов м'яч після передачі з правого флангу від Ліландера.

27 хв. МОМЕНТ! Антюх та Ванат зіграли в стінку на правому фланзі штрафного, після чого Денис із миска бив у дальній, проте не влучив у ворота!

25 хв. Дальнім пострілом із зони перед штрафним Шаповалов спрямував м'яча повз ближню стійку.

23 хв. Зажували просування правим флангом атаки збоку Шаповалова.

22 хв. Антюх із правого флангу зіграв до зони перед штрафним, проте там захисники вдало атакували Ваната.

20 хв. Ванат довго тягнув м'яч лівим флангом атаки, але зрештою саме від нього він вийшов за лицьову.

19 хв. Динамо продовжує тримати м'яча під власним контролем.

18 хв. Прострілом із лівого флангу від Дубінчака на кутовий перевів захисник.

17 хв. ГГГГГГГГГГГГГООООООООООООЛЛЛЛЛЛЛЛ! Волошин підібрав відскок на правому фланзі, після чого змістився до центральної зони, та потужно пробив низом у ближній кут із-під Тамма!

15 хв. Антюх показав дриблінг під час зміщення з правого флангу, проте зрештою віддав у офсайд Ванату до штрафного.

13 хв. Ванат атакував голкіпера на лівому фланзі штрафного, проте той просто вибив у нього м'яча, заробивши удар від воріт.

11 хв. Розрізний пас із правого флангу від Кравченка до центрального входу до штрафного не пропустив Тамм.

9 хв. Простріл із правого флангу від Кравченка блокував суперник. Черговий кутовий для киян.

7 хв. Простріл від Шепелєва з правого флангу штрафного захисник перевів на кутовий.

6 хв. На дальньому виході за межі штрафного Паплавскіс головою перехопив закидання на Антюха з глибини.

5 хв. Шаповалов сфолив у атаці на правому фланзі проти Вівчаренка.

3 хв. Бойка підтисли в штрафному, через що довелося робити наперед невдалу передачу праворуч на Бурду.

2 хв. Волошин на правому фланзі не дав Калласте виконати передачу до лінії атаки.

1 хв. Господарі розпочали з дальньої передачі, проте захист киян упорався.

МАТЧ РОЗПОЧАВСЯ!

У п'ятницю, 13-го травня, відбудеться товариський матч, у якому боротимуться естонська «Флора» та «Динамо» Київ. Матч пройде у Таллінні (Естонія), на полі стадіону «А. Ле Кок Арена», початок о 19:00.

За умов відсутності гравців національної збірної України київське «Динамо» все одно проведе контрольний поєдинок проти лідера естонського футболу. Мірча Луческу планує перевірити найближчі резерви свого колективу та водночас продовжити серію успішних результатів після початку чергового акту агресії проти нашої країни.

Sport.ua проведе текстову трансляцію матчу «Флора» – «Динамо» Київ.