Сон та Кейн. Тоттенхем розгромив Арсенал і зберіг шанси на вихід до ЛЧ

За два тури до кінця сезону в АПЛ «шпори» відстають від «канонірів» на 1 очко

2458
9

У четвер, 12 травня, відбувся перенесений поєдинок 22-го туру Англійської Прем'єр-ліги, в якому «Тоттенхем» вдома розгромив «Арсенал» (3:0).

На 22-й хвилині рахунок відкрив Гаррі Кейн, який реалізував пенальті. Він же оформив дубль на 37-й хвилині, а відразу після перерви відзначився Сон Хин Мін.

За два тури до кінця сезону в АПЛ «шпори» відстають від «канонірів» на одне очко. «Тоттенхем» набрав 65 очок і посідає 5-те місце, а в «Арсеналу» 66 очок і 4-та позиція.