Жіноча збірна України U-19 розгромно програла перший матч до Євро

Підопічні Валерія Паламарчука поступилися збірній Норвегії з рахунком 0:5

1335
0
УЄФА

10 травня в Австрії розпочався турнір другого етапу відбору Євро-2022 WU-19 у Лізі А за участі молодіжної жіночої збірної України. Восени минулого року синьо-жовті посіли третє місце у групі Ліги А першого раунду відбору Євро-2022 WU-19 та зберегли прописку в елітному дивізіоні й шанси вийти у фінальний турнір.

У грудні 2021 року відбулося жеребкування другого раунду відбору чемпіонату Європи серед жінок віком до 19-ти років. За його підсумками збірна України WU-19 потрапила до групи А4. Турнір у групі мав відбутися в період із 7-го до 13 квітня поточного року, але був перенесений на травень. Тож 10 травня в австрійському Вельсі синьо-жовті зустрілися з норвежками.

Українки пропустили вже на 9-й хвилині – Тандберг після кутового влучно пробила головою. Невдовзі могла зрівняти рахунок Глущенко, однак після сольного проходу не влучила в дальній кут. Потім знову вдалося забити скандинавкам, коли на 18-й хвилині Сьорбо влучила в ціль із лінії штрафного.

Після цього непоганого удару завдала Глущенко, але голкіпер суперниць упоралася. Норвежки продовжували володіти ініціативою й створювали нові небезпечні моменти. Українки відповіли класним ударом Глущенко головою, після якого м’яч облизнув поперечину. Утім, під кінець першого тайму скандинавки забили знову – флангову подачу замкнула Ісаксен.

У другій половині зустрічі суперниці синьо-жовтих лише збільшили перевагу. Декілька їхніх ударів парирувала Боклач, тоді як на 75-й хвилині з непоганою спробою Глущенко впоралася вже Паненгстуен. Під кінець зустрічі у складі норвезької команди дубль оформила Ісаксен. У доданий арбітром час Боклач зуміла парирувати пенальті, але на добивання встигла Фінк. У підсумку підопічні Валерія Паламарчука поступилися – 0:5.

У наступному матчі, який відбудеться в Бад-Вімсбах-Найдхартингу 13 травня збірна України зустрінеться з Австрією.

Кваліфікація Євро-2022 WU-19

Група А4

1-й тур, 10.05.2022

• 13:00. Україна WU-19 – Норвегія WU-19 – 0:5

Голи: Тандберг, 9, Сьорбо, 18, Ісаксен, 42, 77, Фінк, 90+3.

Нереалізований пенальті: Бреккен, 90+3.

Україна WU-19: Боклач, Левченко (Борисюк, 83), Котик, Ольхова, Котовець, Корнацька (Довганик, 83), Талеб, Семків, Іванченко (Тян, 56), Глущенко, Гріга (Мущенська, 56).

Норвегія WU-19: Паненгстуен, Левос, Осе (Фінк, 61), Лутке, Сьорбо (Клеч, 77), Ісаксен, Бреккен, Дірдаль, Скреттінг (Йорде, 77), Кюваг (Біркелунд, 61), Тандберг (Рьон, 46).

Попередження: Левченко, 6 – Бреккен, 90+4.

• 19:00. Австрія WU-19 – Болгарія WU-19 – 4:0

2-й тур, 13.05.2022

• 13:00. Норвегія WU-19 – Болгарія WU-19 (Вельс)
  • 19:00. Австрія WU-19 – Україна WU-19 (Бад-Вімсбах-Найдхартинг)

3-й тур, 16.05.2022

• 19:00. Норвегія WU-19 – Австрія WU-19 (Вельс)
  • 19:00. Болгарія WU-19 – Україна WU-19 (Бад-Вімсбах-Найдхартинг)

Час початку матчів – київський.

Шість переможців груп Ліги А за підсумками другого раунду (Англія, Франція, Німеччина, Італія, Іспанія, Швеція) приєдналися до господаря Євро, збірної Чехії, у фінальній стадії, яка проходитиме з 27 червня до 9 липня. Восьмим учасником змагань стане переможець групи А4. Жеребкування фінального турніру відбудеться 18 травня.  Також відбудеться перехід між лігами, який буде актуальним для першого раунду ЧЄ-2023 WU-19. Останні команди груп Ліги А втратять елітну прописку.

Стали відомі оцінки Довбика та Циганкова за прикрий матч Жирони у Ла Лізі
Футбол | 11 травня 2024, 00:40 0

10 травня жиронці зіграли внічию з «Алавесом» (2:2) у 35-му турі Ла Ліги 2023/24