| Оновлено 05 травня 2022, 13:13
3807
0

Хосеп ГВАРДІОЛА: «Вітаємо Реал та Ліверпуль»

Після вильоту з Ліги чемпіонів наставник «Манчестер Сіті» знайшов сили привітати суперника

3807
0
Getty Images/Global Images Ukraine. Хосеп Гвардіола

На 90-й хвилині матчу на «Сантьяго Бернабеу» «містяни» вели в рахунку 1:0 і були за крок від другого поспіль фіналу Ліги чемпіонів. Але, пропустивши два м'ячі, «МанСіті» дозволив «Реалу» перевести гру в овертайм та вирвати перемогу за сумою двох матчів.

«У першому таймі ми не показували хорошу гру. У другому виглядали краще. Після забитого голу рахунок за сумою двох матчів був 2:0. Ми контролювали ситуацію, але «Реал» знайшов свої шанси в атаці.

Чи бачили ми себе у фіналі, повівши в рахунку? Ні. Ми були близькі до цього. Супернику потрібно було забити два м'ячі, і вони це зробили. Вітаємо «Реал» та «Ліверпуль» з виходом у фінал.

Це тяжкий удар для нас, але це нормально. У першому матчі ми були кращими, але нам не вистачило цього. Не знаю, чи заслужили ми більшого? Є те, що є. Ми досягли відмінного результату, але зрештою нам трохи не вистачило», - сказав Хосеп Гвардіола.