Переможний гол грудьми! Динамо обіграло Базель у благодійному матчі

Денис Попов оригінально відправив переможний м'яч у ворота суперника

7256
3
ФК Динамо Київ

У рамках серії благодійних матчів у Європі київське «Динамо» провело поєдинок зі швейцарським клубом «Базель».

У першому таймі рахунок відкрив Олександр Караваєв, проте потім кияни пропустили гол у роздягальню, а у другому таймі господарі поля вийшли вперед.

В останній третині матчу динамівці перейшли до атакуючих дій та зусиллями Олександра Андрієвського зуміли зрівняти рахунок. А потім Денис Попов оригінальним способом, замикаючи простріл грудьми, відправив переможний м'яч у сітку воріт суперника.

Серія благодійних матчів київського «Динамо» відбувається під гаслом «Матч за мир! Зупинимо війну!» Усі кошти, отримані від реалізації квитків, будуть спрямовані на допомогу українцям, які постраждали від війни з російським агресором.

Частина гравців «Динамо» вирушить у розташування збірної України, а решта футболістів 13 травня проведуть поєдинок проти естонської «Флори».

Благодійний матч

4 травня, Базель (Швейцарія), «Санкт-Якоб Парк»

Базель (Швейцарія) – Динамо Київ (Україна) – 2:3

Голи: Салаї, 43, Еспозіто, 61 – Караваєв, 23, Андрієвський, 78, Попов, 81.

Базель (старт): 46. Гебхардт - 6. Джига, 7. Касамі, 11. Салаї, 19. Малес, 22. Лопес, 27. Ндойє, 28. Петретта, 35. Паласіос, 40. Чіпперфілд, 76. Хайдарі.

Динамо: 1. Бущан (35. Нещерет, 67) – 28. Кравченко (99. Антюх, 46), 25. Забарний (6. Бурда, 77), 34. Сирота (4. Попов, 46), 44. Дубінчак (14. Вівчаренко, 46) – 5. Сидорчук (К) (8. Шепелєв, 67), 10. Шапаренко (18. Андрієвський, 67), 29. Буяльський (89. Бражко, 82), 20. Караваєв (73. Боль, 77), 17. Ванат (22. В.Волошин, 82) – 41. Бєсєдін (19. Гармаш, 67).