1535
2

Легендарну футболку Марадони продали за 8,5 мільйонів євро

У цій футболці аргентинець забив «гол століття» та «рукою Бога»

Футболку Дієго Марадони продали на аукціоні за 8,5 мільйонів євро. Це рекордна сума для спортивної атрибутики. Стартова ціна становила 4,98 мільйонів євро.

Йдеться про футболку, в якій Марадона зіграв матч чвертьфіналу ЧС-1986 проти Англії (перемога 2:1). У тому матчі аргентинець забив два легендарні голи.

На 51 хвилині забив гол рукою, чого не помітили судді. Згодом з подачі самого Марадони цей гол назвуть «рукою Бога». Другий гол, на 55-й хвилині, Марадона забив, отримавши м'яч у центрі поля та обігравши на шляху до воріт збірної Англії одразу п'ятьох суперників. Цей гол багато хто називає «голом століття».

Після матчу Марадона обмінявся футболками із гравцем збірної Англії Стівом Ходжем, у якого реліквія зберігалася протягом 35 років.

Раніше повідомлялося про те, що лікарів Марадони звинуватили у ненавмисному вбивстві.