ЕМЕРІ: «У нас не знайшлося ресурсів, щоб протистояти потужності Ліверпуля»

Головний тренер «Вільярреала» прокоментував поразку від «Ліверпуля»

843
0

Головний тренер «Вільярреалу» Унаї Емері прокоментував поразку від «Ліверпуля» (2:3) у півфінальному матчі-відповіді ЛЧ:

«Ми провели перший тайм, як планували. Він пройшов за найоптимістичнішим сценарієм для нас. Але нам все ж таки не вистачило цього. Ми мали зіграти ідеально всі 90 хвилин, особливо в обороні.

Перший тайм вийшов просто бездоганним. Ми показали гру, яка дала нам надію. У перерві ми знали, що Жерар Морено має проблеми і відчуває свою травму, але ми хотіли, щоб він залишався на полі якомога довше. Але він не міг робити ривки. І ми втратили важливого гравця.

Ми мали більше володіти м'ячем, контролювати гру. Але у другому таймі у нас не знайшлося ресурсів, щоб протистояти цій потужності «Ліверпуля».