| Оновлено 01 травня 2022, 16:52
490
0

В другому контрольному матчі збірна України U-22 програла Естонії 2:3

Українці виглядали значно краще, ніж напередодні, і поступилися суперникам лише на тай-брейку 14:16

490
0
volley.ee

У рамках підготовки до відбіркового турніру чемпіонату Європи молодіжна збірна України вікової категорії до 22 років сьогодні провела свій черговий товариський матч із другим складом національної збірної Естонії. Як і у п'ятницю, зустріч проходила в місті Тарту.

Нагадаємо, що в першому поєдинку господарі майданчика виявилися сильнішими, вигравши всі п'ять партій, які суперники проводили за домовленістю обох сторін. І хоча цього разу командам знову довелося зіграти ті ж п'ять сетів, проте гра мала зовсім інший характер.

Вже перша партія показала, що українці налаштовані зовсім інакше. Наші хлопці були дуже близькі до успіху, але все ж таки програли 30:28. У другому сеті знову перемогли естонці 25:18. Натомість у третій та четвертій партіях гості зуміли показати свій клас та виграли їх – 20:25 і 18:25.

Таким чином, доля матчу вирішувалася в укороченому п'ятому сеті. Боротьба тут точилася до останнього розіграшу. І все-таки успіх був на боці збірної Естонії 16:14.

За словами наставника збірної України Андрія Левченка, його підопічні врахували помилки попереднього поєдинку, зіграли значно краще та показали гарний волейбол. На жаль, але для перемоги забракло зовсім небагато. Найбільш результативними у нашій команді були Данило Уривкін, який набрав 30 очок та Назар Гетьман – 15 очок.

Естонія - Україна U-22. Контрольний матч
Тарту (Естонія)

3:2 (30:28, 25:18, 20:25, 18:25, 16:14)

Молодіжна збірна України U-22 продовжить готуватися до відбору на Євро в Естонії. Про подальші контрольні матчі буде повідомлено трохи пізніше.