|
1214
9

Ральф РАНГНІК: «Роналду все ще може бути корисний МЮ»

Наставник «Манчестер Юнайтед» – про гол португальця, який приніс нічию з «Челсі»

Головний тренер «Манчестер Юнайтед» Ральф Рангнік прокоментував нічию з лондонським «Челсі» (1:1) у матчі 37-го туру англійської Прем'єр-ліги.

«Ми добре відреагували на складнощі, що виникли в другому таймі, Роналду забив відмінний м'яч. У першому таймі ми мали проблеми, нам довелося розраховувати на Де Хеа.

Ми заслужили на нічию. Хоча у нас були проблеми в захисті – ми грали недостатньо компактно та фізично агресивно.

Гол Роналду? Справа не тільки в голі, але в його грі загалом та ставленні до справи у віці 37 років. Для цього віку це ненормально. Він все ще може бути корисним команді, коли демонструє такий футбол. Рішення щодо Кріштіану прийматиме Ерік [тен Хаг], але сьогодні він проявив себе здорово», - сказав Рангнік.