Черговий благодійний поєдинок провели кияни у Хорватії

6968
7
ФК Динамо Київ

У рамках серії благодійних матчів у Європі київське «Динамо» провело поєдинок із хорватським клубом «Динамо» Загреб. Гра пройшла у Загребі на стадіоні «Максимір» та завершилася внічию з рахунком 2:2.

У киян дубль на початку поєдинку оформив Владислав Ванат (як і в попередній грі проти «Боруссії» Д). Але вже до перерви загребська команда відіграла два м'ячі. Після перерви голів забито не було.

На 8-й хвилині Довбик пройшов з м'ячем до воріт і не пошкодував пас на партнера. Ванату залишалося лише переправити м'яч у сітку із вигідної позиції. Ще через 8 хвилин динамівці подвоїли свою перевагу, і автором забитого м'яча знову став Ванат, який скористався чудовою передачею в дотик від Буяльського і точно пробив у кут воріт.

Потім ігрова перевага була у господарів поля. Спочатку відставання в рахунку скоротив Вукотич, який завдав ефектного удару в дев'ятку від поперечини. А за 7 хвилин до перерви футболісти команди із Загребу зрівняли рахунок. Менало увійшов до штрафного майданчика з правого боку, і Сирота не зміг йому завадити вразити дальній кут воріт (2:2).

На 4 травня у киян заплановано наступний благодійний матч проти швейцарського «Базеля».

Благодійний матч

28 квітня, Загреб (Хорватія)

Динамо Загреб (Хорватія) – Динамо Київ (Україна) – 2:2

Голи: Вукотич, 29, Менало, 38 – Ванат, 8, 16.

Динамо Загреб (старт): 1. Задро – 2. Кортес Моран, 3. Новак-Станко, 4. Бартон, 5. Перич, 6. Ділавер, 7. Вукотич, 8. Батуріна, 9. Юріч, 11. Менало, 21. Рукавіна.

Динамо Київ: 71. Бойко (1. Бущан, 46) – 20. Караваєв (44. Дубінчак, 46), 4. Попов (6. Бурда, 64), 34. Сирота (41. Кравченко, 46), 14. Вівчаренко (25. Забарний, 46) – 5. Сидорчук (18. Андрієвський, 46), 8. Шепелєв (99. Антюх, 46), 29. Буяльський (89. Бражко, 74), 10. Шапаренко (19. Гармаш, 46), 17. Ванат – 9. Довбик (28. Кулач, 74).

Попередження: Дувняк, 79 – Попов, 58.