ВІДЕО. Слова Клоппа після перемоги над Вільярреалом у півфіналі ЛЧ

Головний тренер «Ліверпуля» прокоментував успіх своєї команди

3621
0
Getty Images/Global Images Ukraine

«Ліверпуль» удома обіграв «Вільярреал» у рамках півфінального матчу Ліги чемпіонів. Еступінан розпечатав свої ворота. Первіс Еступінан намагався перервати простріл Хендерсона і перенаправив м'яч у ворота. Через 2 хвилини ігрового часу Салах віддав точну передачу до штрафного майданчика на Мане. Сенегалець не помилився та пробив точно – 2:0.

Звичайно ж, Емері постарався вплинути на гру замінами, але ментально іспанський клуб переключитися на іншу гру просто не спромігся. У планах було захищатися і, можливо, десь втекти в контратаку. Інших варіантів не було, тому швидше «Ліверпуль» був ближчим до третього голу.

Коли Юрген Клопп на 81-й хвилині випустив на поле Гомеса та Орігі, було зрозуміло, що у грі більше нічого не зміниться. «Ліверпуль» досягав переваги у два м'ячі у перших поєдинках з «Інтером» та «Бенфікою» і щоразу давав супернику шанс проявити себе у матчі-відповіді. Отримає його і «Вільярреал». Але для виходу до фіналу команді Емері потрібно буде по-справжньому перевершити себе.

До вашої уваги запис післяматчевої прес-конференції Юргена Клоппа.