Результат півфінальної гри Ліги чемпіонів вирішили голи на початку 2-го тайму

10571
7
Getty Images/Global Images Ukraine

27 квітня пройшов перший матч 1/2 фіналу Ліги чемпіонів між командами «Ліверпуль» та «Вільярреал».

Господарі поля, перебуваючи у ролі фаворитів протистояння, мали велику ігрову перевагу. І на початку другого тайму «Ліверпуль» отримав подвійну перевагу за голами, коли два м'ячі поспіль побувало у воротах «жовтої субмарини».

Спочатку після навісу з флангу від Джордана Хендерсона м'яч зрадливо зрикошетив у ворота від ноги Первіса Еступіньяна, перелетівши заодно й голкіпера Херонімо Рульї. А через дві хвилини Садіо Мане шпагою проткнув футбольний снаряд у сітку повз воротаря суперників.

Команда Юргена Клоппа зуміла забезпечити собі комфортну перевагу перед грою у відповідь, яка відбудеться в Іспанії 3 травня.

Нагадаємо, в іншому англо-іспанському півфінальному протистоянні «Ман Сіті» має невелику фору над «Реалом» за підсумками видовищного першого матчу (4:3).