Антальяспор – Шахтар – 1:2. Матч, який не показали. Відео голів та огляд

Дивіться відеоогляд благодійного матчу в Туреччині, зіграного 25 квітня

2439
0
ФК Шахтар Донецьк

25 квітня донецький «Шахтар» провів благодійний матч із турецьким «Антальяспором». Матч не транслювався через відсутність дозволу на трансляцію від Федерації футболу Туреччини, оскільки час проведення зустрічі співпав із часом матчів турецької Суперліги.

«Шахтар» пропустив гол на перших хвилинах гри (відзначився Мустафа Ерділман), але зумів забити у відповідь двічі та здобув вольову перемогу.

У середині першого тайму Артем Бондаренко чудовим пасом із центральної зони знайшов Манора Соломона, який обробив м'яч і точно пробив (1:1). А автором переможного голу на 76-й хвилині став Дмитро Топалов. Вінгер взяв ініціативу на себе – змістився з правого краю ближче до центру і завдав точного удару (2:1).