Визначені учасники фінального етапу Євро U-18 з волейболу

Завершились всі матчі другого раунду кваліфікаційного турніру чемпіонату Європи

465
0
CEV

У неділю відбулися заключні ігри відбору до волейбольного чемпіонату Європи серед юнаків вікової категорії до 18 років. Нагадаємо, що збірна України виступала у Сербії у групі В і посіла останнє четверте місце, програвши всі три поєдинки. Щодо переможців цієї групи, то ними стали господарі майданчика сербські волейболісти, які набрали максимальну кількість очок (9).

Разом із збірною Сербії путівки до фінального етапу чемпіонату Європи також вибороли команди, які посіли перші місця у своїх відбіркових групах. Це – Італія, Греція, Німеччина та Чехія. Ще п'ять місць трохи раніше здобули переможці зональних турнірів – Болгарія, Польща, Словенія, Фінляндія та Бельгія. Збірна Грузії виступить у себе вдома як організатор змагань, а останнім 12-м учасником фінального етапу стала Франція - найкраща з тих команд, що посіли другі місця у своїх групах.

Матчі фінального етапу чемпіонату Європи U-18 відбудуться у столиці Грузії Тбілісі в період з 9 по 17 липня 2022 року.