Збірна України U-18 не змогла відібратися до фінальної частини Євро

І в третьому матчі групи В підопічні Віталія Осипова зазнали поразки

643
0
CEV

Сьогодні у сербському місті Врнячка-Баня завершується відбірковий турнір чемпіонату Європи з волейболу серед юнаків категорії U-18. Після двох поразок збірна України в поєдинку із Данією боролася лише за третє місце у групі В.

Перший сет наші хлопці програли 20:25, а у другому поступилися суперникам 18:25. Ще був шанс поборотися за перемогу в третій партії, але, на жаль, скористатися ним українці не змогли – 19:25.

Це була третя поразка підопічних Віталія Осипова у відбірному турнірі.

Збірна України грала у такому складі: Ярослав Єрмолов (набрав 3 очки), Віталій Кравченко (6), Микола Куц (4), Микита Шаповалов (8), Ярослав Горобець (7), Андрій Челеняк (3), Михайло Саїдов (ліберо) - стартовий. На заміну виходили Роман Канаєв (2), Мирослав Ткачук (1).

Трохи згодом в матчі за перше місце у групі зіграють збірні Сербії та Туреччини.

Відбірковий турнір до чемпіонату Європи 2022 року. Юнаки U-18
Група В. Врнячка-Баня (Сербія)
23 квітня
Україна - Данія

0:3 (20:25, 18:25, 19:25)

Таким чином, збірна України, не набравши жодного очка, посіла останнє четверте місце у групі В та завершила виступ у чемпіонаті Європи. Підсумкові результати всіх відбіркових турнірів стануть відомі завтра.