ЧС зі снукеру. Магуайр та О'Салліван йдуть далі

Ронні встановив чергові рекорди

5791
0

В англійському Шеффілді триває Чемпіонат світу зі снукеру. Напередодні визначилися два учасники третього раунду.

Досвідчений Стівен Магуайр пройшов у чвертьфінал. Шотландець – один із трьох снукеристів, які пробилися до другого раунду Чемпіонату світу крізь сито кваліфікації. Стівен обіграв Чжана Цзянькана та Чжоу Юелуна на попередньому етапі, потім його жертвою став Ліам Хайфілд вже в «Крусиблі», і ось тепер – Чжао Сіньтун. Загалом Магуайр стає справжньою грозою китайських гравців!

У поєдинку 1/8 фіналу запорукою успіху Магуайра став досвід. 25-річний Чжао, незважаючи на два виграні цього сезону титули, ніколи раніше не грав у матчах до 13 перемог. І, швидше за все, просто не зумів правильно розподілити сили. Він розпочав поєдинок здорово: повів 3:2, оформивши два брейки «70+» та сенчурі. Після чого знітився: Стівен довів, що теж має серійність, і зробив дві серії «60+», додавши до них сенчурі – 5:3 після першої сесії. Друга теж залишилася за шотландцем: Чжао зумів оформити лише один півсотенний брейк, а ось Магуайр тричі набирав за підхід 60 і більше балів.

Рахунок 11:5 перед третьою сесією дозволяв шотландцю почуватися більш ніж упевнено. Він виглядав розслабленим, але все одно довів справу до перемоги. Суперники оформили по дві півсотенні серії і зупинилися на рахунку 13:9 - Магуайр вийшов у чвертьфінал Чемпіонату світу всьоме в кар'єрі, заодно гарантувавши собі стрибок на 24 місце у світовому рейтингу.

Суперник Стівена у наступному раунді – більш ніж серйозний. Ронні О'Салліван тричі обігравав Магуайра в «Крусиблі». Враховуючи, наскільки легко англієць розібрався з Марком Алленом, перспективи шотландця виглядають аж ніяк не райдужними.

Хоча початок зустрічі О'Салліван – Аллен обіцяв інтригу та видовище: суперники розпочали з обміну великими серіями. Але після цього біля столу панував Ронні, який виграв п'ять партій поспіль – 6:1. Марк зумів зберегти обличчя та примарні шанси на перемогу: перша сесія завершилася за рахунку 6:2. Друга пройшла за схожим сценарієм: Аллен зміг взяти по одному фрейму до і після 15-хвилинної перерви - 12:4. Ну, а третя сесія видалася дуже короткою: О'Салліван виграв партію за три підходи, а з нею – і путівку до чвертьфіналу: 13:4.

Для Ронні вихід у третій раунд став двадцятим у кар'єрі. І це – черговий подвійний рекорд: ніхто частіше не виступав у «Крусиблі» на цій стадії (у Стівена Хендрі 19 виходів до чвертьфіналу). Крім того, перемога стала для Ронні 71-ю на Чемпіонатах світу (у Хендрі – 70 виграних матчів).

(46)

Агент: «Судаков після Євро легко може коштувати 150 мільйонів євро»
Футбол | 28 березня 2024, 15:15 22

Микита Швець розповів, як участь на чемпіонаті Європи збільшить вартість українських гравців