ЧС зі снукеру. Хіггінс та Лісовські вийшли до 1/8 фіналу

У «Крусиблі» проходять поєдинки першого раунду

2196
0
wst.tv. Джек Лісовські

В англійському Шеффілді проходить Чемпіонат світу зі снукеру. Напередодні визначилися два чергові учасники 1/8 фіналу.

Джон Хіггінс пробився у другий раунд ЧС 24-й раз у кар'єрі та восьмий раз поспіль! Хоча довелося йому для цього добряче постаратися. Суперник, Тепчайя Ун-Нух, дав справжній бій ветерану. Тайський снукерист з першого ж фрейму поставив Джона на позицію наздоганяючого. Перша півсесія завершилася внічию, а після 15-хвилинної паузи Тепчайя взяв дві партії поспіль. Серії у 106 та 98 очок дозволили шотландцю наздогнати суперника, але той відповів своїм сенчурі і на велику перерву пішов лідером – 5:4.

Друга сесія почалася з обміну серіями «70+», а ось після цього Хіггінс нарешті зумів переламати перебіг зустрічі. Він узяв три фрейми поспіль, після чого вже не підпускав суперника надто близько – 10:7.

Зазначимо, що для Ун-Нуха це був четвертий виступ у «Крусиблі», і всі він припинив на стадії 1/16 фіналу, причому двічі на його шляху стояв Хіггінс. Джон у наступному раунді зустрінеться з переможцем пари Люка Бресель – Ноппон Саєнгхам.

Джек Лісовські у непростому поєдинку здолав Меттью Стівенса. Гра була схожа на гойдалку. Джек виграв два стартові фрейми – суперник зрівняв рахунок до перерви. Друга півсесія залишилася за Лісовські - він виграв 4 партії поспіль, оформивши при цьому 2 сенчурі, Стівенс відповів своєю сотнею, і суперники вирушили на велику перерву за рахунку 6:3 на користь Джека. Проте початок другої частини поєдинку був за валлійцем, який вкотре наздогнав лідера – 6:6. Потім Лісовські взяв три партії поспіль і опинився за крок від перемоги – 9:6. У кожному із двох наступних фреймів він мав чудові шанси завершити матч. Але припускався елементарних помилок, якими з успіхом скористався Стівенс – 9:8. Втім, у 18 партії свій шанс упустив уже Меттью, і перемогу у підсумку святкував англієць – 10:8.

Після матчу Лісовські зізнався, що ближче до кінця зустрічі він відчував моральне виснаження: довго не міг ухвалити рішення перед ударом і взагалі грав зі страхом. Адже наступний суперник Джека куди небезпечніший - Ніл Робертсон!

Чемпіонат світу. 1/16 фіналу (16-21 квітня):

Марк Селбі  – Джеймі Джонс  – 10:7
Янь Бінтао  – Кріс Вейклін  – 10:6
Баррі Хокінс  – Джексон Пейдж  – 7:10
Марк Вільямс  – Майкл Вайт  – 10:3
Кайрен Вілсон  – Дін Цзюньхуей  – 4:5
Стюарт Бінем  – Лю Хаотянь  – 10:5
Ентоні МакГілл  – Ліам Хайфілд  – 10:7