ЧС зі снукеру. Робертсон і Бінем йдуть далі

У «Крусиблі» продовжуються матчі 1/16 фіналу

2646
0

В англійському Шеффілді триває Чемпіонат світу зі снукеру. Напередодні визначились ще два учасники 1/8 фіналу.

Ніл Робертсон розпочав поєдинок проти Ешлі Х'югілла із сотенної серії. Після чого щось розладналося у його грі, і на першу перерву суперники пішли за рахунку 3:1 на користь англійця. Однак пауза явно пішла на користь Нілу – він виграв один фрейм, потім оформив дві серії «70+», а потім ще й два сенчурі. Тож першу сесію австралієць виграв із рахунком 6:3. І другу почав не менш потужно, довівши справу до 9:3! Тобто, виходить, що після трьох програних фреймів він взяв 8 партій поспіль. Справу було зроблено, Ешлі зробив дві півсотенні серії, але Робертсон завершив матч ефектно - черговим (четвертим у поєдинку) сенчурі. 10:5, і Ніл чекає на суперника. Ним стане найсильніший у парі Лісовські – Стівенс.

Подібна картина була і в іншій зустрічі, Стюарт Бінем - Лю Хаотянь. Щоправда, там перша півсесія завершилася внічию. Але потім за справу взявся більш досвідчений і майстерний фаворит. Стюарт зробив три півсотенні серії, а потім набрав 140 очок за підхід. На даний момент це найкращий брейк на турнірі. У результаті – комфортні 6:3 на користь Бінема на велику перерву. І другу сесію він почав краще, довів рахунок до 8:3, і лише після цього дозволив китайцеві взяти два фрейми. Після чого святкував перемогу – 10:5. Наступний матч Стюарт провіє з переможцем пари Кайрен Вілсон - Дін Цзюньхуей.

Теніс | 29 березня 2024, 04:39 3

Даніель Коллінс у двох сетах розгромила Катерину Александрову у півфіналі змагань