Дубль Мане. Ліверпуль вийшов у фінал Кубка Англії, перегравши Ман Сіті

Український захисник «містян» Олександр Зінченко відіграв весь матч

9933
2
Getty Images/Global Images Ukraine. Трент і Мане

16 квітня у матчі 1/2 фіналу Кубка Англії зустрілися «Манчестер Сіті» та «Ліверпуль».

Український захисник «Ман Сіті» Олександр Зінченко вийшов у основі та відіграв весь матч. В одному з епізодів українець грубо помилився, скидаючи м'яч головою на воротаря, але Салах пробачив Олександра.

У першому таймі три голи побували у воротах містян. Рахунок відкрив Ібраїма Конате, а потім двічі відзначився Садіо Мане.

Одразу після перерви підопічні Пепа Гвардіоли забили гол зусиллями Джека Гріліша. Наприкінці тайму відзначився Бернарду Сілва, але зрівняти рахунок команді з Манчестера не вдалося. Підсумок – 3:2 на користь «Ліверпуля».

У фіналі Кубка Англії «Ліверпуль» зіграє проти переможця півфінального матчу між «Челсі» та «Крістал Пелас», який відбудеться 17 квітня.