14.04.2022 22:00 – FT 2-й матч. Результат першого матчу 1:1 2 : 3
29573
0

ЛАПОРТА: «30 тисяч уболівальників Айнтрахта на нашому стадіоні – ганьба»

Президент «Барселоні» не зрозумів, чому така ситуація сталася

«Айнтрахт» обіграв «Барселону» (3:2) у матчі-відповіді 1/4 фіналу Ліги Європи і за сумою двох матчів (1:1 перша гра) вийшов у півфінал.

Президент «Барселони» Жоан Лапорта висловився про резонансну ситуацію зі значною присутністю вболівальників «Айнтрахту» на цій грі.

«Це ганьба, повторення якої треба не допустити у майбутньому! Поки в нас є лише частина необхідної інформації, все ще належить проаналізувати для вжиття заходів. Це обурливо та соромно. З цього моменту ми повинні підходити до цього питання набагато суворіше.

Мені, як каталонцю, соромно за те, що я побачив. Шкода, що ми допустили таку кількість уболівальників гостей. Сьогодні мені було соромно. Ми вживемо заходів, і це більше ніколи не повториться», - сказав Лапорта.

Раніше стало відомо, що на знак протесту вболівальники каталонців залишили свої місця у перерві гри та повернулися лише через 10-20 хвилин після початку другого тайму. На матчі «Барселона» — «Айнтрахт» було близько 30 тис. уболівальників німецького клубу.