14 квітня у Гданську гірники зіграли другий благодійний матч

18150
7
ФК Шахтар

14 квітня донецький «Шахтар» провів благодійний матч із «Лехією» у Польщі. Друга гра гірників у рамках турне Shakhtar Global Tour for Peace in Ukraine відбулася у Гданську.

Ярослав Ракіцький, який залишив пітерський «Зеніт» після початку військового вторгнення рф в Україну, приєднався до донецької команди. Будучи вихованцем клубу, захисник зіграв матч за гірників уперше з 2018 року. Він провів на полі 83 хвилини.

Двома голами відзначився Михайло Мудрик (перший – з пенальті). Господарі поля зуміли відігратися на останніх хвилинах матчу (2:2). Але це був не останній гол у грі.

Наприкінці матчу в «Шахтаря» на полі з'явився 12-річний хлопчик Діма з Маріуполя, і команди дозволили йому забити символічний гол у порожні ворота.

Усі кошти від реалізації квитків на матч та реклами будуть передані захисникам України, волонтерським організаціям, медикам, а також спрямовані на допомогу українським дітям, які постраждали від війни.

У першому матчі турне 9 квітня «Шахтар» поступився команді «Олімпіакос» із Греції (0:1). 19 квітня гірники зіграють проти турецького клубу «Фенербахче».

Товариський матч

14 квітня, Гданськ (Польща)

Лехія Гданськ (Польща) – Шахтар Донецьк (Україна) – 2:3 (враховуючи символічний гол)

Голи: Діабате, 12, Оконевський, 90+3 – Мудрик, 7 (пен), 58.

Символічний гол: Діма Кеда, 90+5.