Харків'яни впевнено перемогли дефлімпійську збірну України

12454
1
Instagram. Андрій Пятов

Капітан донецького «Шахтаря» Андрій Пятов у п'ятницю, 8 квітня, зіграв перший матч за харківський «Металіст».

П'ятов вже кілька тижнів підтримує форму з харківським клубом, який тренує Олександр Кучер, його колишній партнер у «Шахтарі». «Металіст» провів товариський матч проти дефлімпійської збірної України (гравці з пошкодженнями органів слуху).

Харків'яни впевнено перемогли з рахунком 3:0, причому досвідчений голкіпер Пятов провів на полі перший тайм. Голи у «Металіста» забили Горбунов, Демченко, Краєв.

Дефлімпійська збірна України є діючими срібними призерами дефлімпійських ігор (2017) та чинними чемпіонами Європи (2019). Наразі українці готуються до наступних дефлімпійських ігор, які відбудуться з 1 по 15 травня у Бразилії.

У першому таймі на поле вийшли 9 вихованців академії футболу «Металіста», голкіпер національної збірної України Андрій Пятов та Андрій Ралюченко, який вдягнув капітанську пов'язку і зайняв позицію лівого центрального захисника.

До перерви ініціатива належала юному складу харків'ян, але перший тайм закінчився з рахунком 0:0. У другому таймі на полі з'явилися досвідчені футболісти та змогли перетворити перевагу «Металіста» на забиті м'ячі.

Спочатку Сергій Горбунов, який вийшов на позицію лівого вінгера (Євген Підлепенець розпочав другий тайм зліва в обороні) більярдним ударом вразив дальній кут воріт суперника. Слідом капітан Єгор Демченко без проблем реалізував вихід сам на сам – 2:0. Ну і результативну крапку у матчі поставив Владислав Краєв, який замкнув ефектний прорив Володимира Танчика правим флангом.

«Металіст» міг зробити перевагу в рахунку більшим, чудові моменти мали Алекс Чідомере та Руслан Фомін, проте все закінчилося перемогою жовто-синіх з рахунком 3:0. Команда продовжує турецькі збори.

Товариський матч

8 квітня, Туреччина

Металіст Харків – Дефлімпійська збірна України – 3:0

Голи: Горбунов, Демченко, Краєв.

Металіст (1-й тайм): Пятов – Приходько, Влага, Ралюченко (к), Вернаттус – Цвіренко, Синчук – Кайдалов, Тепляков, Дігтяр – Абрамов.

Металіст (2-й тайм): Рибак – Танчик, Мізюк, Порох, Підлепенець – Чідомере, Банада – Краєв, Демченко (к), Горбунов – Фомін.

(48)

Топ-10 ветеранів у віці 35+, які продовжують кар'єру в Європі
Футбол | 24 квітня 2024, 18:08 1

Для когось із них прийдешнє літо, ймовірно, принесе момент, коли доведеться попрощатися

Шок у дербі, трилер у Манчестері. Евертон сенсаційно здолав Ліверпуль
Футбол | 25 квітня 2024, 00:05 25

Іриски обіграли Клоппа та Ко 2:0, Миколенко травмувався, Ман Юнайтед виграв у Шеффілда