АРТЕТА про розгром від Крістал Пелас: «Прошу вибачення у вболівальників»

Наставник «Арсеналу» висловився про провал у лондонському дербі

862
0

Заключний матч 31 туру АПЛ подарував гучну сенсацію. «Арсенал» на виїзді зазнав розгромної поразки від «Крістал Пелас» - 0:3.

Головний тренер «канонірів» Мікель Артета прокоментував цей провал.

«Із самого початку ми не були у грі. Коли ви приїжджаєте сюди, ви маєте боротися. Ви повинні вигравати дуелі, вигравати підбирання і бути агресивними, а в нас нічого з цього не було, до того ж ми дуже погано поводилися з м'ячем.

Ми намагалися у другому таймі, у нас було три чи чотири великі моменти, а єдиний напівмомент у суперника привів до пенальті у наші ворота.

Настав час прийняти критику, підняти руку і вибачитися за виступ, який був недостатньо хорошим для цього клубу, а потім відреагувати. Коли все йде добре, всі хочуть бути поруч та підтримувати.

Вітаю «Пелас», бо вони заслужили на перемогу. Вони завжди так грають. Ми були погані, особливо у першому таймі. Я перепрошую у наших уболівальників», - сказав Артета.