Переговори у Стамбулі завершились. Україна готова до нейтрального статусу
Деталі чергового раунду переговорів із росією
Чергові переговори між Україною та росією у Стамбулі завершилися. Сторони спілкувалися між собою три години.
Представники української делегації народний депутат Давид Арахамія, радник керівника Офісу президента Михайло Подоляк та очільник юридичної групи делегації Олександр Чалий вийшли до преси з брифінгом.
Головні заяви української делегації:
– Ми знаємо, що система безпеки світу дала тріщину. Наша пропозиція – ми працювали над форматом, але ми нічого не підписуємо, про нову систему гарантій безпеки для України. Це новий міжнародний договір, який ратифікує. Ми навчені Будапештським меморандумом.
– Країни гарантії за аналогом 5 статті НАТО протягом 3 днів будуть проводити консультації. Країни гаранти будуть зобов'язані надати допомогу. Серед гарантів ми бачимо – країни Радбезу ООН, США, Франція, Туреччина, Німеччина, Канада, Польща, Ізраїль.
– Питання з ОРДЛО та Кримом не врегульовані. Тому поки що гаранти не працюватимуть на цій території. Деякі країни вже дали попереднє узгодження. Це та система, на якій ми хочемо збудувати нове майбутнє України.
– Також ці гаранти мають допомагати вступати до ЄС.
– Україна готова до нейтралітету, якщо мирний договір буде погоджено.
– Головне – щоб держава спілкувалася із суспільством. Імплементація рішення наслідуватиме процедуру: референдум, потім ратифікація парламентів країн гарантій.
– Крим – це окремий пункт договору. Протягом 15 років з росією проводитимемо переговори про півострів, протягом цього часу жодних військових дій. Щодо ОРДЛО, то це теж окремий пункт.
– Сьогодні нічого не підписано.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть
ВАС ЗАЦІКАВИТЬ
Українець може залишити табір «синіх», але лишитися у Лондоні
Українська армія продовжує захищати країну
Из всего списка только Польша, США и наверное Турция (байрактары), которые реально как говорится "не словом, а ділом"
И не могу понять еще одного, как может быть совместима фраза "нейтральный статус" и вступление в ЕС?
По моему, страна имеет право ступать куда она хочет, если ее выбор поддерживают граждане этой страны. В ином случае введите войска в РФ и скажите, что к при меру ОДКБ опасно для Украины, или другой страны, так как несет в себе не безопасность.
П. С. Сколько солдат и мирных людей в мучениях умерло, кто за это понесет ответственность? Или время лечит и все забывается?
Ці домовленості дозволять пуйлу і далі правити парашею, та знову стати гостем в країнах світу.
А гаранти злиються за 24 години, бо ніхто не буде хотіти стати стороною конфлікту з ядерною парашею тому, що це призведе до третьої світової. От такий буде U24.
То скажіть мені, навіщо в такому випадку передавати з Абрамовичем записку пуйлу, коли ти такий чесний, та відкритий і все, що ти хочеш від пуйла можна озвучувати перед всім світом?
І ще. Побачите, що Україна не зможе, після підписання таких угод, відбудувати ні одне село, ні одне місто, навіть не буде мати грошей на пенсії людям. А рашистська пропагандистська машина постійно буде розповідати, що ці всі міста та села розбомбили українські націоналісти, а коли ще дадуть по-кілограму гречки людям, то потихеньку всі почнуть в це вірити. А далі можна і не прогнозувати.
Желающих стать гарантами пока нет. Не ломайте зря клавиатуру.
А так путін дохне, ми при всьому підготовленемо технічно і документально вступаємо в НАТО. Чи переглядаємо мирний договір, типу нас це не влаштовує і заскакуємо в НАТО. А так зараз важко з позиції сили коли вони нас можуть вічно бомбити ракетами, а нам не дають толкової зброї
Малоймовірно, що на Україну в майбутньому нападуть Ливан або Сирія і тому такому гаранту як Ізраїль ціна пів-копійки.
Всі інші країни-це країни НАТО. І знову маємо, що якщо одна країна НАТО встряє в конфлікт, то всі інші автоматично також.
Можна відразу забути про таку гарантію.
Гарантом безпеки України може бути лише сильна українська армія, а сама Україна має бути в складі НАТО.