Віталій Мандзин та Михайло Хміль не впоралися зі стрільбою

470
0
Український біатлон. Віталій Мандзин

Спринт у юнаків на Європейському Юнацькому Олімпійському Фестивалі у Вуокатті вийшов для українських хлопців не найуспішнішим. Хоча Віталій Мандзин та Михайло Хміль під час підготовки до змагань зіштовхнулися з тими самими проблемами, що й дівчата.

Звідси - і велика кількість промахів, що не дозволили розраховувати на вищі місця. Мандзин за трьох кіл штрафу фінішував 42-м. А Хміль, який пробіг 600 штрафних метрів, завершив спринт на 51-й позиції.

Втім, проблеми на вогневих рубежах зазнавали багато учасників, а перемогу чеський біатлоніст Петер Хак здобув саме за рахунок ідеальної точності. На фініші він випередив італійця Маттіа Піллера Хофера та француза Лу Тівена на 24 секунди - між двома призерами, у свою чергу, лише 0,4 секунди.

Загалом боротьба за призові місця була дуже напруженою. Особливо прикро має бути польському спортсмену Конраду Бадашу, який, стартуючи одним із останніх уже по розбитій трасі, після стійки з одним промахом відігравав відставання за часом від призових позицій, і за 700 метрів до фінішу опинився за секунду від другого місця. Але зрештою фінішував з прикрою дерев'яною медаллю.

Завтра у біатлонній програмі Олімпійського Фестивалю день відпочинку, а у четвер дівчата та юнаки позмагаються в індивідуальних гонках.