Ральф РАНГНІК: «Ми не скористалися своїми можливостями»

Наставник «Манчестер Юнайтед» – про виліт із Ліги чемпіонів

633
0
Getty Images/Global Images Ukraine. Ральф Рангнік

Головний тренер англійського «Манчестер Юнайтед» Ральф Рангнік прокоментував поразку від мадридського «Атлетіко» (0:1) у матчі-відповіді 1/8 фіналу Ліги чемпіонів.

«Після перерви ми не змогли підтримувати ритм. Ми розуміли, як добре вміє оборонятися «Атлетіко». У другому таймі ми теж створили кілька моментів, а в одному з епізодів суперсейв зробив воротар. Ми з самого початку знали, що у зустрічі з цією командою забивати треба першими.

Вважаю, що ми добре провели перший тайм. Особливо в плані настрою ми діяли дуже енергійно. Проте ми не зуміли втілити це у гол чи два. Ми мали кілька відмінних можливостей забити, але ми ними не скористалися», - сказав Рангнік.

(4)

Максим ШАЦЬКИХ: «Проти Бельгії Шапаренко буде літати по полю»
Футбол | 24 червня 2024, 14:16 11

Колишній нападник київського «Динамо» оцінив гру героїв збірної України в матчі проти Словаччини