Ще один німець Марко Гросс фінішував третім

380
0
Getty Images/Global Images Ukraine. Філіпп Горн

Останньою особистою гонкою на заключному етапі Кубка IBU, який цими днями відбувається в італійському Ріднау-валь-Ріданна, був персьют у чоловіків.

Трійка призерів залишилася тією ж, яка була за результатами спринту, змінився лише порядок розташування спортсменів на п'єдесталі пошани.

Перемогу у переслідуванні здобув Філіпп Горн, який пішов у гонку через 15 секунд після переможця спринту. Вже після першої стійки перевага німця над найближчим переслідувачем склала 1:10, оскільки Горн, на відміну від своїх суперників, не допускав хиб на стрільбі. Лише один промах Філіпп дозволив собі на останній стійці, але і він не завадив йому фінішувати із перевагою у 40 секунд.

Другим, з чотирма промахами у пасиві, став Ерленн Б'єнтеґор, який на останньому колі зумів наздогнати Марко Ґросса, тим самим продемонструвавши найкращий хід у переслідуванні. Ґросс задовольнився бронзою.

А у загальному заліку Кубка IBU - гегемонія норвезької збірної. Ще до початку спринтерської гонки Ерленн Б'єнтеґор гарантував собі перемогу у загальному заліку. Другим став Хавард Боґетвейт, а четверте місце у персьюті Сверре Далена Аспенса дозволило йому закінчити сезон третім. Найкращим з українців у загальному заліку Кубка IBU став Денис Насико, який зупинився на 19-й сходинці.

Завтра змішаними естафетами для переважної більшості біатлоністів на Кубку IBU завершиться міжнародний сезон 2021/2022.