Українка обіграла Ясмін Паоліні

5680
6
Getty Images/Global Images Ukraine. Даяна Ястремська

Даяна Ястремська сьогодні у чвертьфіналі турніру WTA у французькому Ліоні зустрічалася з італійкою Ясмін Паоліні, якій у минулому сезоні програла три матчі поспіль.

Українка зуміла перервати невдалу серію та перемогла у двох сетах. Матч тривав 1 годину та 43 хвилини.

1/2 фіналу

Ясмін Паоліні (Італія) – Даяна Ястремська (Україна) – 4:6, 6:7 (3)

У півфіналі Ястремська зустрінеться з переможцем матчу Анна Бондар – Сорана Кирстя. Учора у другому колі українка обіграла іспанку Крістіну Букшу.

Александр Ад
молодець,зібралася наскількі можліво і в принціповій грі такі подолала італійку!Ежелі вдастся вийті до фіналу-грати обов'язково!Сподиваюсь в Індіані пійдуть на застріч.
vital
Скажіть ще хтось думає що Даяні потрібно попрацювати над прийомом сильної першої подачі суперниці? Щось змінити в поточному однаковому прийомі обох подач? З другою слабшою подачею, або коли суперниця в принципі слабо подає, все зрозуміло - ризикувати і надалі, пробуючи відбити навиліт. Але чи не варто першу подачу пробувати зіграти надійніше, м'якше повертати щоб влучити в корт, а далі вже по ходу розіграшу. Даяна ж почала терпіти, грати надійніше, чекати свого шансу для атаки. Бо реально дуже мало перших подач Даяна успішно повертає. З другою краще, а з першою прямо біда. Он Остап не соромиться просто повертати першу подачі суперниці назад через сітку, без атаки. І це діє. 12-а ракетка світу не дасть збрехати.
сьогодні приблизно в 17-30,після першого півфіналу, призначен півфінал за участі Ястремської.