23 лютого зіграно два матчі 25-го туру хокейної Суперліги

415
0
Суперліга

23 лютого у Краматорську 25-й тур хокейної Суперліги продовжили «Донбас» та «Білий Барс».

Донеччани розпочали з двох закинутих шайб – на старті матчу у воротах Василя Полгородника розписався Віктор Захаров, а під кінець періоду перевагу «Донбасу» подвоїв Павло Медведєв. Зазначимо, що протягом першого періоду донецький колектив перекидав своїх супротивників з рахунком 17:5, повністю взявши під контроль хід матчу.

У другому відрізку зустрічі «барси» стали зібраніше грати в обороні, стримуючи натиск донеччан, а на останньому рубежі команду з Білої Церкви впевнено страхував Василь Полгородник. Тим не менш, «Донбас» зміг скористатися більшістю у форматі 5 на 3 і Андрій Сигарьов, закинувши у 10-му матчі поспіль, збільшив відрив від білоцерківців.

На старті третього відрізку зустрічі Андрій Сигарьов та Кирило Спиценко фактично зняли питання про переможця у цій зустрічі. А під кінець матчу Віктор Туркін поставив гольову крапку у матчі, встановивши підсумковий рахунок 6:0 на користь «Донбасу».

Донбас – Білий Барс – 6:0 (2:0, 1:0, 3:0)

Шайби: 1:0 Захаров (Даниленко, Галигін), 02:30; 2:0 Медведєв (Туркін, Калейниковас), 19:25; 3:0 Сигарьов (Спруктс, Пангелов-Юлдашев), 35:38; 4:0 Сигарьов (Спруктс, Пересунько), 44:11; 5:0 Спиценко (Сигарьов, більш.), 55:22; 6:0 Туркін (Пангелов-Юлдашев, Медведєв, більш.), 51:36;

Донбас: Петров (Кривошапкін); Кобелєв – Таран, Жульдиков – Пангелов-Юлдашев (А), Галигін – Спиценко, Григор'єв; Морозов – Захаров (К) – Даниленко, Медведєв – Туркін (А) – Калейниковас, Сигарьов – Спруктс – Пересунько.

Білий Барс: Полгородник (Квасенко); Алексюк (А) – Собко, Грицюк – Кулешов, Селін – Шистеров, Курах; Осіпов – Качан – Маландін, Говорушко – Куцевич (К) – Попережай, Брага – Семенів – Швецов, Місюк – Лєсников – Удовиченко.

23 лютого у рамках 25-го туру хокейної Суперліги Альтаїр на своєму майданчику приймав СК Сокіл.

Матч дружківський колектив розпочав активніше за своїх опонентів з Києва – на сьомій хвилині першого періоду Нікіта Буценко відкрив рахунок у зустрічі, роздрукувавши ворота Данила Яковлєва. Навіть попри те, що кияни перекидали своїх супротивників з рахунком 14:12, відзначитись у володіннях Богдана Дьяченка у них не вдалося.

На старті другого відрізку зустрічі дружківчани зловили кураж і зробили свою перевагу ще впевнену – Нікіта Буценко та Микита Сидоренко зробили відмінний доробок на перемогу у цьому матчі. Тільки після третього пропущеного голу кияни змогли розмочити рахунок – шайбу до свого активу записав Віктор Шахворостов. Проте, «Альтаїр» ще до кінця періоду зміг повернути різницю у три шайби – Ілля Крикля встановив рахунок 4:1 на табло.

На екваторі третього періоду Іван Бєляков та Антон Богацький скоротили відставання своєї команди до мінімальних 3:4. І хоч під кінець зустрічі кияни зняли голкіпера, щоб розіграти зайвого гравця та зрівняти рахунок, але пропустили у порожні ворота від Владислава Лугового. Матч завершився сенсаційною перемогою Альтаїра з рахунком 5:3.

Альтаїр – СК Сокіл – 5:3 (1:0, 3:1, 1:2)

Шайби: 1:0 Буценко (Ігнатенко, Кочетков), 06:38; 2:0 Буценко (Ігнатенко, Кочетков), 23:13; 3:0 Сидоренко (Мельниченко), 25:55; 3:1 Шахворостов (Мельников, Іванов, більш), 28:18; 4:1 Крикля, 32:27; 4:2 Бєляков (Богацький, Аміров), 47:08; 4:3 Богацький (Фроленко, Бєляков, більш.), 54:45; 5:3 Луговий, 59:32.

Альтаїр: Дяченко (Терлецький); Ігнатенко – Олендаренко, Раскін – Реснянський, Бортніков – Папуна, Терьошин – Данфорт; Коренчук (А) – Буценко (К) – Кочетков, Сидоренко – Крикля (А) – Мельниченко, Кобіков – Дубський – Луговий, Яйлов – Олійник – Ханенко.

СК Сокіл: Яковлєв (Оганджанян); Дюков – Шуленін, Аміров – Фроленко, Петрухно (А); Шахворостов (К) – Іванов – Панков, Собченко – Бєляков – Мельников, Манукян – Олійник – Богацький, Хірса.