Лідер не по зубах. Мотор на виїзді програв Віве Кельце у Лізі чемпіонів

Запорожці не зуміли дати бій польському клубу

2154
4

Запорізький «Мотор» відновив свої виступи у поточному розіграші Ліги чемпіонів. Першим суперником команди Гінтараса Савукінаса після перерви став лідер групи В польський «Віве Кельце».

На жаль, запорожці не змогли зробити сюрприз і очікувано програли грізним суперникам. Вже зі стартових хвилин господарі майданчика позначили свою перевагу та почали збільшувати розрив у рахунку. Довгий час гандболісти «Віве Кельце» кожну свою атаку завершували точними кидками, тоді як гості грішили неточними діями в атаці. Перша половина зустрічі завершилася з перевагою «+6» на користь господарів.

У другому таймі запорожці надійніше заграли у захисті, а голкіпер Комок відзначився відбитим 7-метровим. Але скоротивши рахунок до чотирьох м'ячів, запорожці дозволили суперникам знову збільшити перевагу. Господарі зробили ривок з рахунком 5:0 і впевнено вели гру. Матч завершився з рахунком 33:27 на користь «Віве Кельце».

Далі «Мотор» проведе номінально домашні зустрічі з ПСЖ та «Барсою». Ці ігри відбудуться у словацькому Прешові.

Ліга чемпіонів. Група В.

«Віве Кельце» (Кельце, Польща) – «Мотор» (Запоріжжя, Україна) - 33:27 (19:13)

«Віве Кельце»: Корнецкі, Вольфф, Наранхо (1), Олейничак (1), Січко (5), О.Дуйшебаєв (2), Турна (8), Карачич, Кулеш, Моріто (7), Д.Дуйшебаєв, Трастарсон (3), Сургел (1), Каральок (3), Нахі (2).

«Мотор»: В'юник, Комок, Кубатко (1), Малашинскас (4), Пуховський (4), Денисов (3), Тільте, Турченко (3), Моліна, Кравченко, Донцов, Себетич, Горига (5), Касай, Васильєв (4), Бохан (3).

Арбітри: Мадс Хансен, Йеспер Мадсен (обидва - Данія)

Арена «Hala Legionow Kielce» (Кельце, Польща)