Дані ПАРЕХО, MVP гри: «Пробий я по м'ячу краще, він би не залетів у ворота»

Півзахисник «Вільярреала» прокоментував матч ЛЧ проти «Ювентуса»

693
0
Getty Images/Global Images Ukraine

Півзахисник «Вільярреалу» Дані Парехо прокоментував перший матч 1/8 фіналу Ліги чемпіонів проти «Ювентуса» (1:1):

«Думаю, ми володіли перевагою в першому таймі і в цілому заслуговували на перемогу, враховуючи сценарій гри і те, що ми були сильнішими. Не можу сказати, що цілком щасливий, тому що ми грали добре та були на рівних. Якщо вже хто й заслуговував на перемогу, то «Вільярреал».

Матч був справді дуже важким. Коли тобі забивають на першій хвилині, це руйнує ігровий план. Попри це ми грали у свій футбол. Мій гол? Побачив вільну зону. На щастя, Капу побачив її теж. Пробий я по м'ячу краще, він, може, й не залетів би у ворота.

Влахович? Коли граєш проти таких команд та таких футболістів, не можна надавати їм навіть півмоментів. Він забив хороший гол. На цьому рівні трапляється таке».

• Дані Парехо (Вільярреал) став володарем нагороди Найкращий гравець матча:

«Нагорода за яскраву гру у другому таймі. Він забив гол і став контролювати хід матчу, чим допоміг своїй команді повернутись у гру. Проявив високу відповідальність як лідер команди», – зазначили в УЄФА.

ГОЛ! 1:1. Дані Парехо, 66 хв.