Кияни вийшли на третє місце у турнірній таблиці

580
0
Суперліга

20 лютого, в рамках 23-го туру хокейної Суперліги СК «Сокіл» зіграв з «Маріуполем».

У першому періоді команди показували гарний темп гри, створюючи гострі моменти біля воріт Олексія Трифонова та Артура Оганджаняна. Гра була завзятою, емоції кипіли, що призвело до бійки між нападниками Тиграном Манукяном та Елієзером Щербатовим, але у стартовому періоді матчу команди не відзначилися голами.

У другому періоді суперники не зменшували обертів. «Маріуполь» пресингував «Сокіл», намагаючись вийти вперед, але чайкам не вдавалося направити шайбу у ворота. Що не вийшло у «Маріуполя», вийшло у «Сокола» – Єгор Іванов направив шайбу під перекладину.

У завершальній двадцятихвилинці господарі закинули швидку шайбу – Віктор Шахворостов подвоїв перевагу киян. «Сталеві чайки» скоротили відрив до мінімального 2:1 - Микита Зуєв красивим кидком від синьої лінії закинув шайбу у ворота Артура Оганджаняна. До кінця третього періоду Олександр Панков відзначився дублем. Матч завершився з рахунком 4:1.

СК «Сокіл»  «Маріуполь» – 4:1 (0:0; 1:0; 3:1)

Шайби: 1:0 Іванов (Дюков, Панков), 33:26; 2:0 Шахворостов (Іванов, Дюков), 40:39; 2:1 Зуєв (Янішевський, Ружніков), 49:29; 3:1 Панков (Іванів), 56:29; 4:1 Панков (Дюков), 59:00

СК Сокіл: Оганджанян (Яковлєв); Дюков – Шуленін, Аміров – Дорофєєв (А), Фроленко – Петрухно (А); Шахворостов (К) – Іванов – Панков, Мельников – Біляков – Богацький, Манукян – Олійник – Собченко, Хірса.

Маріуполь: Трифонов (Дуве); Артамонов – Тунхузін, Алексєєв – Кудряшов, Декало – Лисенко, Зуєв – Філімонов; Мільохін – Бойко – Щербатов (А), Тютченко – Мазур (К) – Казаковцев (А), Коваленко – Твердохлєбов – Костиков, Чердак – Ружніков – Янішевський.

20 лютого у рамках 24-го туру хокейної Суперліги «Білий Барс» зіграв із «Краматорськом».

У першому періоді команди обмінювалися моментами біля воріт одна одної. «Краматорськ» насідав на володіння Германа Квасенка, намагаючись вийти вперед, але білоцерківці не дали закинути шайбу. Різниця кидків у ворота становила 17:6 на користь гостей. На перерву команди пішли, не визначивши лідера ігрового відрізку.

У другому періоді краматорчани не зменшували обертів, атакуючи ворота «Білого Барса». Підопічні Костянтина Буценка не віддавали ініціативу, і Юрій Качан реалізував більшість, вивівши свою команду вперед. Господарі впевнено збільшили свою перевагу – Артем Осіпов направив шайбу у ворота Кирила Кучера.

У завершальній двадцятихвилинці обидві команди не зменшували темп. Підопічні Олега Тимченка намагалися скоротити відрив. На останній хвилині третього періоду Олександр Сьомочкін, граючи у форматі 6 на 4, закинув шайбу у ворота Германа Квасенка. Проте краматорчани не змогли зрівняти рахунок і перевести гру в овертайм, а матч завершився з рахунком 2:1 на користь «барсів».

«Білий Барс» – «Краматорськ» – 2:1 (0:0; 2:0; 0:1)

Шайби: 1:0 Качан (Осіпов, більш.), 29:10; 2:0 Осіпов (Маландін), 34:47; 2:1 Сьомочкін (Сергієвський, Бабрусєв), 59:33.

Білий Барс: Квасенко (Полгородник); Алексюк (А) – Селін, Кулешов – Грицюк (А), Шистеров – Зінченко, Собко; Брага – Качан – Маландін, Осипов – Куцевич (К) – Попережай, Говорушко – Семенов – Удовиченко, Місюк – Лєсніков – Курах.

Краматорськ: Кучер (Трус); Ваулін – Берднікс, Мальцев – Бабрусєв, Афанасьєв (А) – Фірсов, Кобильник – Кругляков; Столяренко (К) – Афанасьєв – Градусов, Градович – Сергієвський – Сьомочкін, Жвачкін (А) – Каліничев – Гриценко, Целогородцев – Середницький – Тимченко.