Хет-трик Костікова. Маріуполь здобув непросту перемогу в Білій Церкві

Також дублем у матчі проти «Білого Барсу» відзначився Владислав Бойко

219
0
Суперліга

18 лютого в рамках 22-го туру хокейної Суперліги «Білий Барс» зіграв із «Маріуполем».

У першому періоді рахунок відкрили гості – Владислав Бойко закинув шайбу. Команди обмінювалися моментами, атакуючи ворота один одного. «Маріуполь» насідав на володіння Василя Полгородника та Владислав Бойко подвоїв перевагу «сталевих чайок». Підопічні Сергія Вітера не зменшували обертів – третю шайбу команди закинув Олександр Костіков.

У другому періоді «Білий Барс» скоротив відрив – Михайло Шистеров направив шайбу у ворота Олексія Трифонова. «Маріуполь» у відповідь реалізував момент і здебільшого відзначився Олександр Костиков. Впевнено вели гру «сталеві чайки», п'яту шайбу команди, оформивши хет-трик, закинув Олександр Костіков.

У завершальній двадцятихвилинці Артем Осипов закинув швидку шайбу на старті періоду, реалізувавши більшість. Микита Коваленко збільшив відрив «Маріуполя», забивши шостий гол у чисельній перевагі. Підопічні Костянтина Буценка не віддавали ініціативи – Дмитро Попережай направив шайбу у ворота Максима Дуве. Станіслав Зінченко снайперським кидком скоротив відрив до двох шайб – 4:6. Білоцерківцям вдалося скоротити відрив до мінімального голу Єгора Семенова. Матч завершився з рахунком 5:6.

Суперліга. 18 лютого

«Білий Барс» – Маріуполь – 5:6 (0:3; 1:2; 4:1)

Шайби: 0:1 Бойко (Мільохін), 02:56; 0:2 Бойко (Щербатов), 15:58; 0:3 Костіков (Лисенко, Коваленко), 18:09; 1:3 Шистерів (Осіпов), 20:52; 1:4 Костіков (Твердохлєбов, Декало, більш.), 22:52; 1:5 Костіков (Твердохлібов), 26:57; 2:5 Осіпов (Удовіченко, Говорушко, більш.), 43:30; 2:6 Коваленко (Щербатов, більш.), 47:36; 3:6 Попережай (Олексюк, більш.), 48:48; 4:6 Зінченко (Осипов, Попережай, більш.), 52:33; 5:6 Семенов, більш., 57:12

Білий Барс: Півгородник (Квасенко); Шистеров – Зінченко, Грицюк – Алексюк (А), Селін – Кулешов, Собко – Курах; Говорушко – Семенов – Попережай, Осипов – Куцевич (К) – Ніконоров, Брага – Качан – Маландін, Місюк – Лісников (А) – Удовіченко.

Маріуполь: Трифонов (Дуве – з 40:00); Алексєєв – Кудряшов, Артамонов – Тунхузін, Декало – Лисенко, Зуєв – Філімонов; Мільохін – Бойко – Щербатов (А), Горище – Мазур (К) – Казаковцев (А), Костиков – Коваленко – Тютченко, Ружніков – Твердохлібов – Янішевський.