Донбас розгромив Альтаїр і оформив рекордну 11-ту перемогу поспіль

156
0
Суперліга

17 лютого у рамках 22-го туру хокейної Суперліги «Альтаїр» на льоду дружків приймав «Донбас».

Донеччани з перших хвилин показали націленість оформити рекордну 11-ту перемогу поспіль. Так, за перші 20 хвилин зустрічі найрезультативніший форвард Суперлігу Андрій Сигарьов оформив дубль і ще по голу на свій рахунок записали Фелікс Морозов та Андрій Бірюков, встановивши на табло 4:0 на користь донецької команди.

У другому періоді дружківський колектив став більш зібрано грати в обороні, що дозволило зводити нанівець практично всі атаки донеччан. Проте на екваторі періоду «Донбас» все ж таки розписався у воротах «Альтаїра» – шайбою відзначився Гліб Кривошапкін.

На старті третього відрізка ближче до голу був «Альтаїр», щосили намагаючись розмочити рахунок, але забив знову «Донбас» – дубль оформив Фелікс Морозов. До кінця матчу донецький клуб довів свою перемогу до впевненої – Микита Жульдіков та Олександр Пересунько встановили рахунок 8:0 на табло.

Таким чином, Олег Петров оформив свій другий шатаут у хокейній Суперлізі, а «Донбас» побив рекорд за кількістю переможних матчів поспіль, вигравши в 11 зустрічах поспіль.

Суперліга. 17 лютого

Альтаїр – Донбас – 0:8 (0:4, 0:1, 0:3)

Шайби: 0:1 Сигарьов (Спруктс, Пересунько), 03:20; 0:2 Морозов (Таран, Григор'єв), 12:36; 0:3 Сигарьов (Жульдиков), 19:23; 0:4 Бірюков (Спіценко, більш.), 19:59; 0:5 Кривошапкін (Разумов, Морозов), 31:57; 0:6 Морозов (Сигарьов, Спіценко), 47:16; 0:7 Жульдіков (Туркін, Галигін), 47:43; 0:8 Пересунько (Сигарьов), 50:27.

Альтаїр: Дьяченко (Печорін); Ігнатенко – Олендаренко, Раскін – Реснянський, Папуна – Мельник, Бортников; Коренчук (А) – Буценко (К) – Кочетков, Трандафілов (А) – Крикля – Сидоренко, Луговий – Дубський – Яйлов, Ханенко – Кобиков.

Донбас: Петров (Макаров); Андрейків – Спиценко, Жульдиков – Галигін, Таран – Соколовський, Григор'єв; Сигарьов (А) – Спруктс – Пересунько, Медведєв – Туркін (А) – Садовиков, Захаров (К) – Бірюков – Даниленко, Разумов – Кривошапкін – Морозов.